cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (27) OH 29.1.2007

  
clock-img

29.01.2007, 07:50

clock-img

Anonimen

Danes imamo OH.
Z:sadje
K:pica
V:sladko

Veliko vode.

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:02:30 >

clock-img

29.01.2007, 07:57

clock-img

Anonimen

Dobro jutro!
Danes imam vodni dan,jutri sadni,pojutrišnjem spet vodni.
Danes je vodni,ker smo včeraj zamudniki še enkrat praznovali rojstni dan.Nisem pretiravala, ampak vseeno bom danes na vodi in čaju.

clock-img

29.01.2007, 08:02

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

jaz bom danes:

Z: jabolko
K: špinačni rezanci s polivko pelati & bučke
V: tortica ali sladoled & čokolada

clock-img

29.01.2007, 08:08

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo, spet nov delovni teden user posted image  no ma vsaj dan dite ti ga lahko mal polepša saj je za večerjo sladica user posted image
Z: kava
M: mandarini
K: pica
V: še ne vem, rebro čkolade

kot sm vidla ste med vikendom nekaj razpravljale o seznamu mini bikink ki še hujšajo, če hočete lahko jst naredim eno tabelco, kdo hujša, kakšen je cilj in trenutno izgubljeni kg...pri bombah  smo meli to ful dobro uštimano, vsak teden je blo tehtanje in ko smo sporočile izgubljene kg je ena naredila tabelco, koliko smo jih izgubile koliko jih še moramo izgubiti, zame je bla to tudi vzpodbuda...tako da če ste za to jo lahko jst delam

clock-img

29.01.2007, 08:14

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Ja njelci, če se ti da, bi bilo super, a bi imeli eno pravo evidenco. user posted image user posted image user posted image  Tko za motivacijo. Povej kaj ti moramo sporočiti.

clock-img

29.01.2007, 08:15

clock-img

Anonimen

Njelci tvoj predlog je dobrodošel.Ti kar stori,kar si predlagala,saj malo reda ne bo škodilo.user posted image
Mislim,da je pomembno,da se enkrat na teden stehtamo,da lahko vidimo tudi po drugih kako nam gre.
Vsak nasvet je dobrodošel in nič hudega,če se kakšna stvar večkrat pove.Pravijo,da od viška ne boli glava,a ne?

clock-img

29.01.2007, 08:17

clock-img

Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Dalija

Njelci tvoj predlog je dobrodošel.Ti kar stori,kar si predlagala,saj malo reda ne bo škodilo.user posted image
Mislim,da je pomembno,da se enkrat na teden stehtamo,da lahko vidimo tudi po drugih kako nam gre.
Vsak nasvet je dobrodošel in nič hudega,če se kakšna stvar večkrat pove.Pravijo,da od viška ne boli glava,a ne?


SE STRINJAM

clock-img

29.01.2007, 08:33

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Moj jedilnik danes:

Z: dve jabolki
K: zelenjavna pica in solata iz kislega zelja
V: krof in rebra čokolade

clock-img

29.01.2007, 08:57

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Mmmmm Saša27 krof boš jedla, jaz bi ga tudi, ampak a ga sploh lahko? Ne vem zakaj ampak se mi zdi, da sem enkrat prebrala, da lahko jemo karkoli le da ni iz vzhajanega testa?
Ker če ga lahko ga bom tudi jaz!

clock-img

29.01.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

Živjo punce!

Jz se bom pridružla kar k vam, ker so Bikinke 2007 vse nekam zginile. Začela sem en teden za vami. Do zdaj mi je še kar uspevalo z nekaj pregreškami. ta vikend sem se že pregrešila, ker sem kuhala za večjo skupino in se težko zadržala zraven dobrot, ki so nastajale. ampak bom vztrajala.

Rada bi zgubila čim več kg. bom pa zadovoljna z zgubljenimi, sam da neki bo. Zraven še telovadim pilates. Potem pa menda ja bo kaj.

Lp

clock-img

29.01.2007, 09:53

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Dobro jutro.

Najprej naj povem, da sem včeraj grešila in pojedla košček Linške pite. Že ko sem pekla, je tako dišalo, ampak sem mislila, da se bom lahko zadržala. Tako sem kljub sankanju in hoji v hrib pridobila 0,5 kg. Tako so moje kile že 10 dni iste.

Danes jem:
Z: hruška
K: špageti + solata
V: najraje bi kar sendvič. Ker če lahko torto ?...

Aja, pa večerje sem skoraj skenslala. Razen sadje ne jem pol manj kosila.

LP




_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

29.01.2007, 09:57

clock-img

Anonimen

Včeraj zvečer me je malo medlouser posted image , upam, da bo danes bolje. Mora bit.

Ne vem še, kaj bom jedla, itak da makarone ali pa pizzo.

Za zvečer si bom pa najbrž kakšen sirov zavitek kupila. Ali malinov. V Šparu imajo take slastne, vsaj videti so tako. Pa še bistvo: veliiiiiiiiki so.user posted image

clock-img

29.01.2007, 10:08

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Mmmmm Saša27 krof boš jedla, jaz bi ga tudi, ampak a ga sploh lahko? Ne vem zakaj ampak se mi zdi, da sem enkrat prebrala, da lahko jemo karkoli le da ni iz vzhajanega testa?
Ker če ga lahko ga bom tudi jaz!



V bistvu mi je vseeno, ker jih OBOŽUJEM, pa še prvič se bom pregrešila, pa še Trojanski je, njami. Drugače pa je tudi kruh iz vzhajanega testa, a ne, pa pica tudi vsebuje kvas,... , res upam, da nimaš pravuser posted image , ker jaz skoraj vsak OH dan jem pico.

< Sporočilo je popravil Saša27 -- 29.1.2007 10:09:04 >

clock-img

29.01.2007, 10:10

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla!

spet sem z vami. Po zelo pregrešnih treh dneh. Hja, na Otočcu pač nisem imela diete, večerje so bile kraljevske. Zato pa si sedaj sploh ne upam stopiti na tehtnico.
Bom počakala na sredo.

Danes je moj jedilnik takle:
Z: 2 pomaranči
K: makaroni z gobovo omakco, solata
V: nekaj sladkega

Uh, Dalija, ti pa si pogumna. Kar 2 vodna dneva na kupu. No, jaz že vem, da ne bi zdržala.

Njelci, če boš delala seznam, bi bilo super.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

29.01.2007, 12:10

clock-img

Anonimen

Zadnjič sem potem na TV Pika poskušala malo gledati oddajo o ločevalni dieti. No, in v tistih 5 minutah, ko še nisem uspela zraven zaspati, sem slišala, da na OH dan jemo stvari, ki so izdelane iz moke. Tako npr. testenine in tudi kus-kus. Slepam, da torej tudi npr. ajdovo kašo.

Malo sem brskala po netu in našla tale recept, zelo enostaven, za ajdovo kašo z gobami. Jo bom mogoče kdaj poskusila, da malo razbijem tole monotonijo z makaroni in pizzo:

Će katero zanima recept:
Ajdovo kašo skuhamo, dodamo eno kocko juhe in žlico peteršilja. Na olju opražimo čebulo, dodamo na rezine narezane jurčke ali kake druge gobe, solimo, popramo in ko so gobe popražene jih dodamo kaši. Lahko dodamo žlico smetane in vse skupaj premešamo. To je star slovenski recept , ni zelo bogat, je pa zelo dober.

clock-img

29.01.2007, 13:22

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

No Splišni, jaz sem naredila pred nekaj časa na OH dan piro z gobami in je ravno takšen recept kot pri tvojem, moram pa povedati, da je bilo zelo okusno, vendar jaz naslednjič ne bom dala česna zraven, ker nisem ravno ljubitelj česna.

clock-img

29.01.2007, 13:23

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Upsuser posted image sem šele zdaj videla, da v tvojem receptu sploh ni česna, tako bom jaz naslednjič naredila.

clock-img

29.01.2007, 16:47

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Za zajtrk sem pojedla banano, za kosilo nisem nič, za popoldne pa imam s sabo pomaranči.

clock-img

29.01.2007, 16:50

clock-img

Anonimen

A potem se kašo in take stvari res lahko je na OH dan? Iz česa sploh je kaša? A to nastane pred moko ali po njej? To je najbrž žito, ali del žita, ali kaj jaz vem kaj.

clock-img

29.01.2007, 17:34

clock-img

njelci

pencil-img

283

torej jutri štartamo s tebelco, zato rabim vaše "ime" nick, cilj (koliko kg želite izgubit), koliko ste jih že izgubile....tabelca pa naj bi zgledala nekako tako:
 
nick                  cilj                T 31.1.07           še
njelci                 -10 kg              -4 kg               6 kg 

kaj se vam zdi? a je kakšen podatek nepotreben al zamenjamo kaj? nasveti dobrodošli!kdaj se bomo tehtale? po moje ne bi blo slabo če bi se v sredo, k je na sredini tedna.?

clock-img

29.01.2007, 17:38

clock-img

trixi

pencil-img

741

Jaz jem kašo na OH dan in nisem prav natančna ali lahko ali ne. Jem pa proseno, ki ima eno dobro lastnost, da ima veliko kalija, ta pa odvaja vodo in pol ti gre še več dol. Pa tak nevtralen okus ima, lahko jo ješ na sladko ali slano kombinacijo.
Sicer pa imam danes škrobni dan, ker sem se včeraj zmotila pa sem jedla pašto za kosilo, pol ko sem to ugotovila sem pa rekla, da naj bo do konca dneva tako, pa da raje zamenjam dan. A je to močno narobe?
Jutri bo pa itak ... ima hči rojstni dan in ko ti hči postane polnoletna moraš pa ja vsaj poskusit torto, ki jo spečeš!? Sem pa rekla, da bom potem pojutrišnjem imela sadni dan, da se malo spucam, potem pa beljakovine in potem izpustim ali škrob ali OH pa vas spet ulovim. Ker se mi zdi, da mam OH ali pa škroba še dosti nekje na zalogi...
OK čau za zdaj, grem kuhat

clock-img

29.01.2007, 17:42

clock-img

miška

pencil-img

36

Pozdravljene!

Moj današnji jedilnik:
zajtrk: 2 jabolki
kosilo: testenine z zelenjavno omako in solata
večerja: sladoled in čokolada ( mlečna user posted image )

Nisem imela doma jedilne.

Moje stanje: 

MIŠKA:
cilj: - 6 kg ( - 7 kg )
Danes je moj 5.dan ( začela s sadnim ): že - 1kg
Do konca: še 5 kg ( 6 kg )


user posted image  za nas, mora nam uspeti 

_____________________________

miška

clock-img

29.01.2007, 17:42

clock-img

Anonimen

Njelci meni je super tako.Ob sredah pa tehtanje.

clock-img

29.01.2007, 17:56

clock-img

trixi

pencil-img

741

Njelci, ku rečeš.Jaz se itak vagam trikrat na dan -vsak dan.
Torej moja začetna teža preveč, do zdaj -1, 5 kg, cilj 57 kg, sanjski cilj 55 kg, še bolj sanjski 53 kg to je kile pred nosečnostjo.Ma zaenkrat naj bo cilj -6 kg, če se mi ustavi šperla okoli 56, 57 bo kar uredu. Samo to do 30. 3., ne do konca 90 dni, ker sem začela 15. 1.

clock-img

29.01.2007, 18:43

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

jaz sem tudi valda danes pizzo, pol pa nič več, ker sem skenslala večerje, tako da sem zdaj še dodatno šla dol v dveh dneh 2kguser posted image , ker prej je pa stalo enih 10 dniuser posted image , pa mi kr gre ker sploh nisem lačnauser posted image

no še moji podatki

Urška//
cilj 12kg
trenutno - 5kg
torej še  7 dol (do 55kg)

to je tudi moja sanjska teža jauser posted image
se je pa že ful veselimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem