cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (26) 28.01.2007-škrob

clock-img

28.01.2007, 06:59

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Dobro jutro!

Včerajšnji dan smo preživele ob mesu (njam), danes pa kot veste je na vrsti škrob.

Z: ananas
K: basmati riž z veliko zelenjave in solata
V: polovico kosila (če bo kaj ostalo, ker moj mož obožuje riž)

V sredo pa 1.vodni dan, sej ne morem verjeti, da je že skoraj mesec naokrog, zelo hitro gre čas, in še malo, pa bomo ponosne MINI BIKINKE.

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:03:06 >

clock-img

28.01.2007, 07:16

clock-img

Anonimen

Dobro jutro Bikinke!
Z: pomaranča
K;zelenjavna rižota,radič
V;pol manj
voda,voda,voda

Sinoči je bila na tv Pika oddaja o 90 dnevni ločevalni dieti.Sodelovale so urednice revije Rina.Povedale so,da na vodni dan lahko pijemo sokove(sveže iztisnjene)ali zelenjavne juhice.To velja za tiste,ki ne bodo mogle zdržati samo z vodo.Tudi tako se lahko shujša.

clock-img

28.01.2007, 07:21

clock-img

Anonimen

Z:sadje
K:restan krompir , solato
V:verjetno bom kar sadje

Učiri sem si kar naredla za kosilo ribe nemesto mesa. Za večerjo sem pa pol pojedla kar malo kompota, ker sem imela kar naprej obiske in si nisem šla pol delat večerje, ker je bilo prepozno.
Sem pa jezna, ker mi tkole skače kila gor kila dol. Nič več ne bom šla na tehnico do srede in bom videla mogoče pa bom presenečena.
Sem učiri mal gledala, koliko nas je in sem preštela, da bi nas naj bilo 27. vseh skupaj. Na začetku nas je bilo 31. nekaj jih je šlo in nekaj se jih je pridružilo. Lepa številka in me res zanima katera je še z nami, saj se zelo malo javljajo.
In kje je Tosja, da bi mal seznama naredla?
A še katero zanima Koliko nas je?

clock-img

28.01.2007, 08:32

clock-img

miška

pencil-img

36

Dobro jutro!
Zajtrk: 2 kivija
Kosilo: zelje (segedin brez mesa) + krompir v kosih
Vecerja: polovička kosila

Danes je moj 3.dan - začela sem s sadnim. Se kar dobro počutim, izgubila sem že eno kilco user posted image .

Vem, da zaradi sadnega dneva, pa vseeno imam motivacijo.

Ko boste delale seznam, vklučite tudi mene!

Lep dan

clock-img

28.01.2007, 11:23

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija


Sinoči je bila na tv Pika oddaja o 90 dnevni ločevalni dieti.Sodelovale so urednice revije Rina.Povedale so,da na vodni dan lahko pijemo sokove(sveže iztisnjene)ali zelenjavne juhice.To velja za tiste,ki ne bodo mogle zdržati samo z vodo.Tudi tako se lahko shujša.



Mislim da ne bo problemov na vodni dan, sicer pa tako piše tudi v knjigi

clock-img

28.01.2007, 11:51

clock-img

Anonimen

Niso vse brale knjige,zato sem jim napisala,če bo katera imela težave.Ne moremo v imenu vseh govoriti,da ne bo težav.V oddaji so omenile tudi to,da se na forumih vzpodbujamo pri dieti.To pa ne piše v knjigi.user posted image

clock-img

28.01.2007, 16:11

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

No Dalija, nisem mislila s tem nič slabegauser posted image , samo vzpodbuda je bila.

clock-img

28.01.2007, 18:20

clock-img

tosja

pencil-img

3706

user posted image  user posted image  Pozdravljene bikinke user posted image  user posted image

Danes sem jedla:
Z: 2 pomaranči
K: riž z gobicami in grahom, zelena solata in fižol
popoldan pa sem še malo ananasa.

Jutri pa nekaj sladkega user posted image  za K pa bodo testenine user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

28.01.2007, 19:08

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla bejbe,

jaz sem pa danes jedla:

Z: banana
K: rižota, malo goveje juhe
V: rižota, kisla kumarica

torek pa sreda bo pa kriza

lp

clock-img

28.01.2007, 19:14

clock-img

Anonimen

Jaz sem dla:
jabolko, jabolko
gobova rižota
gobova rižota, kruhuser posted image

Ne vem zaaj sem na škrobni dan vdno nekaj ful lačna. Prav čudno. Konc tedna je itak kriza, med tednom je pa O.K.

Ja, torek in sreda bo pa hudo. Jaz sem že mislila, da se vodnega dne ne bi šla, ampak potem sem pa prebrala, da se lahko shujša ta dan tudi dve kili ... Sam kaj hudiček, ko si pa naslednji dan potem lačen kot volk. To mene najbolj nese. Saj vodnega zdržim, ampak se mi potem lakota nalaga.

clock-img

28.01.2007, 19:19

clock-img

miška

pencil-img

36

Zajtrk: 1 banana
Kosilo: kislo zelje+ krompir v kosih
Malica: suhe slive
Večerja: banana

Ni šlo po načrtu.user posted image
Sem pa  ogromno vode  spila.

Zanima me, če ste naredile mogoče seznam, koliko kg želi vsaka shujšati.

Kdaj se tehtate?

Lep večer

_____________________________

miška

clock-img

28.01.2007, 20:45

clock-img

trixi

pencil-img

741

Hojla,

je že tako, da meni vedno (skoraj) rata, da zamešam škrobni in OH dan. Ma ja, bom pa jutri škrob, a je to zelo narobe?Torej, danes sem jedla

Z:banana, kava
K:pašta s paradižnikovo omako, okisani stročji fižol
M: jabolko, kapučin
V:musliji
M:kapučin

Jutri bo laže, kadar sem v službi mi je manjši problem bit bolj disciplinirana.Sploh pa je zdaj zadnji čas, da se spravim v formo, ker se 30. 3. zelo hitro približuje...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem