cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (22)25.1.07-OH

clock-img

25.01.2007, 06:24

clock-img

Anonimen

Dobro zasneženo jutro!
Kako ste kaj Bikinke? Še 68 dni a ne?user posted image

Moj jedilnik danes: Z;jabolka
                             K;zelenjavna pica
                             V;sadna kupica,rebro čokolade

< Sporočilo je popravil petka -- 10.2.2007 10:06:20 >

clock-img

25.01.2007, 07:21

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...dns sm tako zaspana, da  bi najraje šla kar nazaj spat...
danes pa:
Z:ena velika močna kava user posted image
K: pomaranči
K: zelenjavna pica
V: o kaj sladkega pa že dobimo, tu gvišno ne bo problema user posted image

clock-img

25.01.2007, 07:46

clock-img

Anonimen

Ja pri nas je tut nametalo snega.

Z:jabolko
K:pica
V:sladoled

clock-img

25.01.2007, 09:33

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

En snežen pozdravček.

Z: kidanje snega + pest suhega sadja z oreščkiuser posted image + kava
K: pizza
V: jabolčni štrudl + kidanje snega????


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

25.01.2007, 09:44

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hoj, hoj - končno sneguser posted image user posted image

Danes bom imela:

Z: jabolko, pest indijskih oreščkov
M: pomaranča
K: špinačne testenine s polivko
V: verjetno sladoled iz McDonaldsa ali pa tortica

clock-img

25.01.2007, 09:45

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Tudi od mene en snežni pozdravček, kako lepo je pogledati ven, ko je vse belo, pa snežinke počasi naletavajo,... res romantično

Danes sledi:

Z: dve jabolki
K: špinačni špageti s paradižnikom, pesa
V: trije piškotki s božansko kremo pa rebra čokolade

Že komaj čakam jutrišnji dan. Res, da komaj zdržim ta sadno-zelenjavni dan, se pa dan po tem počutim enkratno.

clock-img

25.01.2007, 11:11

clock-img

ema79

pencil-img

553

danes mamo pa za Z je bla sam kava, mineki ni do sadja, za K bodo široki rezanci (najbrž jih ne smem z jajci polit, ali pač?), za večerjo sem pa že zdele zamesla testo, bom povšterčke pekla! NJAMI!!!!

_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

25.01.2007, 11:45

clock-img

Anonimen

za K bodo široki rezanci (najbrž jih ne smem z jajci polit, ali pač?),



Ne, ne smeš.

clock-img

25.01.2007, 11:49

clock-img

Anonimen

Jaz sem včeraj jedla precej stvari, ki jih ne bi smela, ampak je dobro delo.

Danes pa tudi verjetno ne bom imela OH, ker pridejo eni na obisk in bomo spekli pečenko, ki mi jo je res škoda samo gledat.

clock-img

25.01.2007, 11:54

clock-img

Anonimen

Danes pa tudi verjetno ne bom imela OH, ker pridejo eni na obisk in bomo spekli pečenko, ki mi jo je res škoda samo gledat.



Imaš prav. Pečenka ni za gledat.

clock-img

25.01.2007, 12:04

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Včerajšnji dan je minil brez prekrškov, edino namesto večerje sem pojedla samo pomarančo. Danes sem za zajtrk popila samo kavo, za kosilo bodo testenine z omako, za večerjo pa se bo že kaj dobrega našlouser posted image

clock-img

25.01.2007, 15:05

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

dan...
no, po novem se vam še jst pridružujem. sm opazla, da med bikinkami ni skori več nobene in so vse sm pobegnle, pa sm se odločla, da pridem še sama...
pr nas na obali ravnokar sneži. snežinke so debele ko nevemkaj... dejan jih gleda skoz okno in uživa ko nor.

user posted image

no, jst se tudi vsak dan vagam, pa vem, da je bolš, da ne bi... ker sm se malo pregrešila, sm šla v 10-ih dneh dol samo 3 kg. pa sm vseeno zadovolna. meni tudi že ljudje pravijo, da se mi pozna, da sm shujšala user posted image .

danes je blo na jedilniku naslednje (jst se več al man držim receptov v knigi):
z: pol jabke
k: pašta s šalšo od paradajza, bazilike in oliv
v: imam že kuplen sladoled in rebro čokolade bo za zraven (komi čakam)

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

25.01.2007, 15:15

clock-img

miška

pencil-img

36

Pozdravljene!

Sem začela z bikinkami 2007, vendar zbolela in odnehala. A se lahko mogoče pridružim vaši skupini? Me sprejmete?

LP

_____________________________

miška

clock-img

25.01.2007, 15:20

clock-img

Anonimen

Miška dobrodošla med Mini Bikinkami,več nas bo,bolje bo.
Kam je šel bik,naj gre še štrik, a ne? user posted image user posted image

clock-img

25.01.2007, 15:28

clock-img

miška

pencil-img

36

Torej, jutri je na vrsti saje, a ne?

Hvala za sprejem.

_____________________________

miška

clock-img

25.01.2007, 15:30

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Evii in Miška dobrodošliuser posted image user posted image user posted image  - več nas je bolje bo, ampak moram reči, da jih je že ful odnehalo, ali pa se samo ne javljajo.


Kje ste bikinkeuser posted image user posted image user posted image , ajde gremo naprej!

clock-img

25.01.2007, 16:34

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

ja, jutri je sadje na vrsti. morem it prou pogledat v knjigo, kaj se mi dobrega obeta za kosilo user posted image ...
no, jst sm se zdej malo pregrešila in sm pojedla en bonbon in en košček olivnega kruha. je tko lepo dišal, da se nism mogla upret. danes sm lačna ko volk... komi čakam, da mine še pol urce, da lahko napadem sladoled in čokolado user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

25.01.2007, 16:59

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

jaz še kr vztrajam, no upam, da bo drugi teden kaj manj na tehtnici, pa jaz se tudi vsaki dan vagam, če pa si ne morem pomagatuser posted image

Z: nič
K: testenine z zelenjavno polivko + solata
V: par bonbončkov onih morskih belgijskih najmi

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

25.01.2007, 18:40

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Kako lepo je brati, da nas je vse več in več, lepa vzpodbuda. Res je luštno skupinsko hujšati, sem prvič resno zagrabila ta "projekt" pa sem res zadovolna.

clock-img

25.01.2007, 19:46

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Zdravo, ženskice!

jaz sem ga danes spet sračkala, sem se ful prekršila. Mah, čist mi je motivacija upadla. Dejte mi kako spodbudno povedat, nooo.

Sicer me pa sedaj do nedelje ne bo. Greva z možekom na romantični vikend na Otočec, ker imava prvo obletnico poroke.user posted image
Tam sva vzela sicer samo nočitev z zajtrkom, ker sva pač oba kao na dieti. Pa sem razmišljala, da bi morda tam pojedla normalni zajtrk, pa bi potem bila čez dan bolj na sadju. Kaj menite? Bi bilo to ok? To bi bilo torej v soboto in nedeljo, v ponedeljek pa bi spet normalno dietirala z vami.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

25.01.2007, 21:10

clock-img

trixi

pencil-img

741

Deževen pozdrav iz goriške zelene tople grede....
ma še pri morju sneži nooo...

Zdaj sem zmazala eno porcijo čokolina, ni bilo ideje za kaj drugega. Sem ravno prišla iz knjižnice, smo imeli predstavitev ene res dobre knjige.Zjutraj klasika kava, za kosilo zvrhan krožnik polnozrnate pašte s tremi žlicami golaža (ja, saj vem...). Edino s sadjem in zelenjavo- če odštejem eno hruško- smo si danes na Vi.Mah, po celem dnevu slabe volje sem zdaj glih prou, čeprav se še vedno počutim kar bolana, imam čisto zabasan nos in posledično me boli glava, to že en teden. Je ravno možek ugotavljal, da se pa to res že predolgo vleče. Bom videla, kako bo čez vikend. 
Ala, grem zdaj gledat Grande fratelo-Veliki brat, pa copatke bom zraven štrikala, čau, čau

P.S. a ne, kolk je fajn, če nas je več!!!!Bravo mi user posted image user posted image user posted image   

clock-img

25.01.2007, 22:30

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

NO ja punce se vam jest tud pridružujem ker pri mini bikinkah ni nobene več oz so najbrž pobegnile sem kar sem pršla!

SIcer smo me začele šele 15 če se ne motim inbo juti naš 12 dan ozormoa sadni dan tako kot privas pa je za spodbudo bolje biti tam kjer nas je več!

ja upam da me sprejmete!???user posted image user posted image user posted image user posted image
lp stuhica 

clock-img

25.01.2007, 22:32

clock-img

Anonimen

Ja, itak.

clock-img

25.01.2007, 22:36

clock-img

stuhica

pencil-img

1146

Ja splišni hvala ti za podporo!?

Mene pa zanima kaj jutri ko je Sadni dan se striktno držite in jeste samo sadje al pride tudi zelenjava v poštev"!?

Hvala za odgovor!

clock-img

25.01.2007, 22:52

clock-img

Anonimen

jaz na sadni dan  jem za kosilo ponavadi zelenjavo(kuhano cvetačo, kakšno juho)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem