cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (19)22.1.07-vitamini

clock-img

22.01.2007, 07:08

clock-img

Anonimen

Dobro jutro stare in nove Bikinke!
Splišni se kaj veseliš današnjega dne?
Moj bo vodni,zaradi včerajšnjih dobrot,čeprav nisem pretiravala.
voda,voda,voda,voda,voda

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 11:05:46 >

clock-img

22.01.2007, 07:13

clock-img

Anonimen

Danes bom za
Z: malo kompota ananas
M:jabolko
K:mandarine
V:jabolko


Dalija na današnji dan si seveda lahko privoščiš kakšno sadje, ti ne bomo zamerile.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2007, 07:44

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...no pa spet ta ponedeljek in spet sadni dan user posted image upam da bo šel uspešno mimo user posted image  sicer sm zjutraj ko ko sm stopila na vago dobila voljo- spodbudo, je pokazala -3 kg od ponedeljka user posted image user posted image user posted image  ful sm zadovoljna 

ma a vi jeste tudi kompote? s kupljene al samo doma narejene? k mam doma kompot iz mešanega sadja, kuplene in ne vem al naj ga pojem al ne user posted image

kako ste pa kaj vikend preživele? meni je za vikende namreč najtežje, k sm cel dan doma in je skušnjava večja, in pa s klapo gremo večkrat v nedeljah zvečer na pico, kar seveda zdej odpade user posted image  

clock-img

22.01.2007, 08:40

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Pozdravljene suhiceuser posted image

Spet en dolgočasen ponedeljek po lepem vikendu. Danes spet sadje:

Z: 100% ananasov sok
M: jabolka
K: jabolka
M: 100% pomarančni sok, pest arašidov
V: jabolka

clock-img

22.01.2007, 08:53

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla, še en sadni danuser posted image !

Ampak bomo že preživeli,

Z: jabolko
M: jabolko
K: solata
M: kislo zelje
V: juice

clock-img

22.01.2007, 09:09

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Dalija
Splišni se kaj veseliš današnjega dne?





Mmmmmm ... že uživam samo ob misli na vse dobrote ... jabolčne ... fuj!

clock-img

22.01.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

Pokorno se javljam in sporočam, da sem se včeraj grešila. V hladilniku sem imela tekoč kavni jogurt in se nisem mogla upreti enemu kozarcu- grda, grda.

obljubim, da se bom sedaj držala.
Z:dve mandarini
K:še ne vem imam na izbiro: banano,kivi,jabolka(jih počasi že videti ne moremuser posted image )
V: sadje

clock-img

22.01.2007, 09:56

clock-img

Anonimen

U, jaz sem se pa zdajle spomnila, kaj bom danes popoldne, ko bom imela lepo čas, skuhala za naslednja dva dni: golaž z mesom in krompirjem. Potem pa bom meso jedla na B dan, krompir pa na Š dan.

clock-img

22.01.2007, 09:58

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

En sadni pozdrav. Danes bom jedla sadje.user posted image Pa za K bo solata.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.01.2007, 10:32

clock-img

Kofi

pencil-img

831

Punce!

Jaz bom pa verjetno mogla nehat s tem user posted image  

Zadnji teden se ful slabo počutim - v želodcu me ful tišči, nič mi ni za jest...pa fejst mi slabo dela!
V petek me je ponoči skorajda pobralo - še dobro da je bila postelja fejst blizu. Sem si drugi dan takoj zjutraj ko sem se zbudila zmerila pritisk: 105/65 - 89 pulsa!!!!! To ni normalno zame :)

No v glavnem, v prvi in drugi rundi takega prehranjevanja sem se počutila odlično, zdaj to rundo pa niti ne tolko. Tko da bom zaradi zdravja prenehala. Se tolažim s tem, da ko se maja poročim, da bo šlo samo od sebe dol zaradi priprav user posted image  Upajmo!

No da še povem kilogramčke: -1,8 torej skoraj 2 :)
Bo že moglo bit vredu...bom pač malo telovadila da si dvignem zadnjico!

Jaz vas spodbujam še naprej - pa pejte do konca, ker se splača!!!! Pa menda ja vam ne bojo domači spet rekli...saj sem vedu da boš odnehala/odnehal :)user posted image user posted image  Go bikinike GO!!!!!!

Pozdravček,
Pegica!

clock-img

22.01.2007, 11:06

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Ja prav imaš pegica1, če se ne počutiš dobro je bolje, da odnehaš.

Ti se samo drži ločevanja (ala Montignac), veliko sadja, zelenjave, pa tekočine, pa sem prepričana, da bo šlo prav tako dol. user posted image

Držim pesti zate!user posted image user posted image user posted image

Pa še kaj se oglasi!

clock-img

22.01.2007, 11:47

clock-img

matejagm

pencil-img

54

VESELI SADNODNEVNI POZDRAVČEK VSE MINI BIKINKAM!NO jaz pa imam danes prvi dan diete in bi naj začela z  beljakovinami.Kako naj naredim da bi prišle na isto valovno dolžinouser posted image ?Mislim da bi imele enako vrsto hrane?KAJ PA ČE ZAČNEM Z SADNO ZELENJAVNIM DNEVOM ?med kaj spada črna redkev?Jo imam ful rada in ne vem ali spada pod zelenjavo:mislim-upam da

clock-img

22.01.2007, 11:48

clock-img

ema79

pencil-img

553

sadje, sadje, sadje in še enkrat sadje..................

pa voda, voda, voda in še enkrat voda.............................


_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

22.01.2007, 11:51

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Kako si ve mešate solate?npr. motovilec?ali se lahko doda tudi kaj bučnega olja ali nič?Če lahko dodamo bučno olje ali lahko vsak dan?Pa tudi domači kis se verjetno lahko uporablja vsak dan??

clock-img

22.01.2007, 12:02

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

matejagrm, dobrodošla.

Pravilo pri tej dieti je, da je prvi dan beljakovinski. To bo jutri, zato ti priporočam, da še en dan počakaš z dieto. Zakaj je to dobro, pa ne vem.

Jaz si solate normalno okisam, kot sem to storila pred dieto. Edino malo bolj mešane solate delam, ker imam filing, da se bolj najem, če so različni okusi. Ja, čudna sem, vem. Edino narejenim prelivom se je potrebno odreči. Pa jaz v solate ne dajem koruze in fižola v zrnu.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.01.2007, 13:07

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Punce, naslednji teden pa sledi VODNI DAN, prvi v naši 90 dnevni dieti. Po pravici povedano, me je kr mal strah, ker vodni dan sledi vitaminskemu, upam, da bomo zdržale, pol pa bi se morali kg v minus že kar lepo poznati.
Moram se pohvaliti, da sem že dobila pohvale, da sem shujšala. se pravi se že kr poznauser posted image .

clock-img

22.01.2007, 13:10

clock-img

Anonimen

Matejagm, jaz tudi solate normalno oljam in kisam.

A drug tede pa že vodni dan? Ojoj.

clock-img

22.01.2007, 13:36

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Za sedaj si ne predstavljam da bi zdržala samo s pijačo user posted image  

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.01.2007, 16:01

clock-img

matejagm

pencil-img

54

Super hvala za odgovore!!No jaz imam pa danes tudi kar bolj sadno zelenjavni dan,mi bo jutri lažji  prvi dietni dan ko bomo jedle mesouser posted image .Mislim da nima bit kaj narobe če že dan prej manj pojem.Jutri pa zares.Komaj čakam da se vam pridružim.

KER IMAM ZELLOOO VELIKO DELA!!Imam namreč 72 kg in sem "mala" 162.5 cm!!!Groza a ne?'
Resnično upam da mi uspe sploh pa z vašo podporouser posted image !!!Bom pač ko boste ve že končale nadaljevala sama naprejuser posted image user posted image user posted image .

clock-img

22.01.2007, 16:21

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

jaz malo grešim- z Lekadoli in šumečo tableto kalcijauser posted image ,je rekla dohtarca da naj počivam in naj se pridem pokazat jutri.Me pa tako boli glava in se bojim da tudi zato, ker sem lačnaaaaaa. Sem za zajtrk samo tablete, Ca in čaj, potem malo sadja mešano, zdaj pa nisem več zdržala in sem pojedla en krožnik zelenjavne mineštre- kaj je bilo notri ne vem, ker jo je user posted image skuhal in je bila spasirana.Je bila pa taka bolj oprana prekuhana zelenjava varianta.Samo kaj ko sem zraven zmazala en kooos sirove štručkeuser posted image .Se tolažim da bom pa zvečer bolj pridna, samo kaki kompot iz jabolk, se jih ne naveličam. Nč, mejte se, grem zdaj copatke štrikat, bom manj mislila na hrano.

Čau

clock-img

22.01.2007, 18:00

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

trixi, jaz sem ob 1 iru jedla skledo solate, pred kratkim pa splet solato, pa še ohrovt sem si skuhala. V bistvu nisem grešila, pa laačna tudi nisem.

Probaj mal več pojest, ti bo lažje. Saj za hujšanje je še dovolj časa.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.01.2007, 19:21

clock-img

tosja

pencil-img

3706

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Za sedaj si ne predstavljam da bi zdržala samo s pijačo user posted image   


user posted image user posted image user posted image  jaz tud ne, da te malce potolažim user posted image user posted image

SADJE, sadje, sadje,...........................
                                      mi že pri uhah gleda venuser posted image user posted image user posted image

Bikinke gremoooooooooooooooooooooo user posted image user posted image user posted image

                                     na morje user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

22.01.2007, 22:05

clock-img

taja27

pencil-img

1253

oj,

sm si pršla sm mal pozitivne energije sposodite ... ste ful fajn ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem