cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini (15)OH-17.01.07

clock-img

17.01.2007, 06:55

clock-img

Anonimen

Dobro jutro Bikinke.
Danes pa jaz odpiram temo,ker sem zelo zadovoljna po tehtanju.
Ta teden je šlo dol 3 kg,do sedaj 7kg-14 DNI!user posted image
Danes jem;
Z;nesladkan breskov kompot
K;zelenjavna pica,solata
V;nekaj sladkega,rebro čokolade

< Sporočilo je popravil petka -- 11.2.2007 19:58:06 >

clock-img

17.01.2007, 07:07

clock-img

Anonimen

pri meni je šlo vse skupaj 6,3 kg. Ta teden 1,9.

Danes bom jedla
Z:sadje
K:pico
V:sladko

clock-img

17.01.2007, 07:15

clock-img

dory

pencil-img

8852

Meni se je tudi ustavlo na dveh kilah minusa :)...ampak neki je, s tem se tolazim:)

Dones pa bo tkole:

z: kava z mlekom + kak krhelj jabolk
k: zelenjavna pica
v:cokolesnik

clock-img

17.01.2007, 07:15

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Moja tehtnica je danes pokazala -1,2 kg od prejšnje srede, tako da skupaj -5,3, jeeeeee bravo jaz.

Moje kosilo:

Z: 2 jabolki
K: čebulna pizza s šampinjoni
V: seveda nekaj sladkega pa rebra čokolade

Vmes pa voda, voda, voda

clock-img

17.01.2007, 07:21

clock-img

Anonimen

Še tole Bikinke.Ne vem koliko popijete in lulate.Jaz sem včeraj štela,kolikokrat sem šla lulat.15 krat ćez dan.pa še ponoči dvakrat,saj res ogromno spijemi zaradi tega gre hitreje dol.
No zadnjič smo imele temo o kakanju,danes pa o lulanju.user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2007, 07:22

clock-img

dory

pencil-img

8852

A ce vec pijes gre vec dol? nc jasnuser posted image

jst sem pa zmer mislila,da ni pomembno kolk pojes temvec kaj pojes :)

clock-img

17.01.2007, 07:52

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hoj jaz imam od prejšnjega tedna - 0,8 kg, vse skupaj 4 kg. Ampak sem tudi kar precej grešila.
Ampak ene imate pa ful veliko manj. A je to sploh uredu 7 kg v 14 dneh - to je fuluser posted image

Jaz danes jem:

Z: jabolko
K: testenine s parad. polivko
V: tortica

lp

clock-img

17.01.2007, 07:56

clock-img

Anonimen

Sem zdravnika vprašala in je rekel,da ni pretirano,saj gre nekaterim na začetku hitro dol,potem se pa ustavi.Vse je odvisno od organizma.Na splošno gre meni zmeraj hitro dol,pa še hitreje goruser posted image user posted image .

clock-img

17.01.2007, 08:08

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

Jaz bi pa danes jedla zelenjavne enchilade A LAHKO?

sej to so pšenične tortilje pa zelenjava notuser posted image

uuu za večerjo pa tortica njam njam

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

17.01.2007, 08:20

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Urška//, seveda jih lahko ješ, v knjigi piše, da celi 4 tortilje lahko poješ

clock-img

17.01.2007, 08:26

clock-img

Urška//

pencil-img

615

joooj fino hvala, se že ful veselim,
zdaj samo ne vem al lahko tiste kupljene in samo omako naredim, al naj tortilje sama naredim, ker jih ne znamuser posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

17.01.2007, 09:10

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Prvi teden mi je pokazalo -1,3 kg, danes pa -1,9 kg. Skupaj sem pred 3 dnevi imela "že" -2,3kg, a sem potem spet dobila gor. Ne vem, pri meni niha tudi do pol kg razlike med dvema dnevoma.


Jedla pa bom:

Z: kava
K: upam, da bo zelenjavna pica, da pridem do kruha, ker ga drugače ne jem + kava
V: še ne vem

Pa še to: včeraj sem zavestno zvečer pojedla 2 kuglici Rafaelota. Sem bila ne enem pogrebu, ki mi je zelo veliko pomenil in sem se brez slabe vesti nagradila. No, to je moj prvi prekršek.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

17.01.2007, 09:29

clock-img

ema79

pencil-img

553

jka ttkole je- Grešila ta teden ful, tko da sem s strahom šla na tehtnico, ki pa je seveda pokazala samo 0,1 manj kot prejšnjo sredo.user posted image user posted image
Tako skupi potem 2,3. No, Vsaj nazaj nisem nč dobila. Moram se v roke vzet!!!!!!!!!!
Danes:
Z - dve jabolki
K - zelenjavna pica
V - panakota

Pa čist premal pijem....


_____________________________

Življenje je lepo....

clock-img

17.01.2007, 09:33

clock-img

Anonimen

Jaz ima vse skupaj kakšne 3 kg manj ali pa recimo nekje od 2,5 do 3, ne vem točno, ker se prvič res nisme upala stehtat brez obleke. Sem se kar v kavbojkah, tako da vem samo približno.

Danes bom jedla pizo s tisteno  kupljeno paradižnikovo omako z olivami in malancanami, se mi zdi. Nekaj takega. Pa ne vem, če naj dam še narezane šampinjone gor ali ne, glede na to, da se to že narejeno zmrznjeno testo tako hitro speče. Kakšnih 5 minut, pa je že. Do takrat se šampinjoni še pogreli ne bi. Prej se mi jih pa ne da pražit. Jih bom raje za jutri, za bljak dan prišparala, pa jih bom naredila s čebulo. Pa solato zraven, seveda, danesi in jutri.

Aja, pa to, da če več piješ, bolj hujšaš, ni res. Več piti je pri tej dieti zdravo le zato, da se v ledvicah in drugod v organizmu ne zadržujejo strupi, ki se s hujšanjem izločajo iz telesa.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 17.1.2007 9:34:37 >

clock-img

17.01.2007, 09:41

clock-img

Anonimen

Jaz sem zgubila  v 14 dneh -2 kg. Res pa je, da sem se mal grešila, ampak počasi se daleč prideuser posted image .
Danes bom jedla za kosilo testenine, pa eno paradižnikovo omako sem si kupila, za večerjo pa bo rolada.

clock-img

17.01.2007, 13:34

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla!

Ta teden imam -1,2 kg (sem upala, da bo več, ker se res striktno držim diete), torej skupno 5,3 kg manj!

Moj jedilnik danes:

Z: dve pomaranči
K: polnozrnati makaroni + kečap + solata
V: sladica


Verjetno bom morala vključit še kako telovadbo, da bo šlo bolj dol.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

17.01.2007, 17:13

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Pozdravljene,

jaz se vam tudi oglašam, nisem obupala. Sem pa nekaj balansirala vmes in sem danes na škrobnem dnevu. Kar se kilogramov tiče, se pridno topijo in jih je zaenkrat 4 manj od začetka. Torej še 11 do konca. Ja, upam da res.

clock-img

17.01.2007, 19:47

clock-img

Urška//

pencil-img

615

ojla


tak tortice ni več, mmmmmm je bla dobra

no da še jaz poročam o svoji težiuser posted image

-4kg

pa še vsak dan pol ure pilatesa in pol ure orbitreka, ko vidim da imate ene po -7, mi je kr malo hudo, ker tolko jih jaz se rabim za mojih idealnih 55user posted image

no pa vseeno sem pridnauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

clock-img

17.01.2007, 19:58

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Še jaz user posted image

Od začetka -3 od željenih 10....S tem, da nič ne grešim, je pa res da ko jem-jem...nič kaj dosti ne gledam na količinouser posted image ..sem pa z rezultatom zadovoljna, če bo šlo vsaj tako OK bo SUPERuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.01.2007, 20:34

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz sem danes za kosilo in za večerjo makarone z gobovo amako (brez smetane).
Sem pa vse skupaj 3 kile shujšala, se mi zdi še kar o.k. čeprav sem samo dvakrat grešila. Bomo videli naslednji teden.

clock-img

17.01.2007, 21:28

clock-img

tosja

pencil-img

3706

DOPOLDAN: 2 mandarini
12-ih: JABOLKO
K: široki rezanci in ogromna skleda solate
V: rulada njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sem pridna user posted image , veliko pijem user posted image , tehtala se pa še nisem user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

clock-img

17.01.2007, 23:57

clock-img

Mojra

pencil-img

51

pa se jaz... sem se zjutri pozabila tehtat od vceraj pa vem da imam -0,5 kg torej 14 dni -3kg kar se mi zdi o.k.
Danes sem jedla: zajtrk - mandarine, kosilo: široki rezanci s paradižnikovo omako + olive,gobe in skleda motovilca user posted image njami, večerja; en paradajz s tuno

sem se pa tudi zmerila in me je okoli prsi, bokov in stegna po 1cm manj kar mi še več pomeni kot kg.

lahko noč

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem