cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini

clock-img

08.03.2007, 10:09

clock-img

darčica

pencil-img

46

Pozdravljene!


Jaz moram priznat, da je toliko grehov, da skoraj lahko rečem, da sem nehala.....Izgubljene kile pa se počasi vračajo.....
Kaj bomo naredile....................
Potrebovale bi načrt!!!!!!!!!!!!!!!

Sama pri sebi premišljejem kako in kaj. Manjka mi gibanja in nehat žret svinjarijo.............
A je katera za to, da odpremeo novo temo........nov način zdravega prehranjevanja in življenja, po mojem, lahko edino tako uspe..................Vsaka naj izbere bodisi dieto ali samo načrt prehranjevanja in obliko vadbe, ki ji bo ustrezala. Dajmo se premerit, še enkrat stehtat, potem pa druga drugo vzpodbujat....
Jaz jutri začnem......Ste že velikokrat to slišale, a ne..............
Danes je dan žena..........jutri pa.......
Jaz bom spremenila prehrano, počasi.........
Jutri bom jedla:
zajtrk (nizkokalorični jogurt in mislije)
Malica:banana
Kosilo: pečena postrv in velika skleda solate
Malica: jabolko
Večerja: pardižnikova solata

Potrudila se bom, da bom v pogon spravila orbitrek. Resnično željo imam, da se spravim nanj in nekaj časa vztrajam na njem. Saj je že šlo......
Jutri odprem novo temo. Ime???? ZDRAVA JAZ - 1 TEDEN..........

ČE JE KATERA ZA NAJ SE PRIKLJUČI, ČE NE PA SE MI RPIDRUŽITE V POGOVORU............
LEP 8. MARECuser posted image

< Sporočilo je popravil petka -- 9.3.2007 21:24:02 >

clock-img

08.03.2007, 11:43

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz ne bom nič spreminjala, ker "naše" diete sploh še ni konec in jo je najprej treba dokončat. Ne vem, zakaj se raje te ne držiš, če si jo začela. Potem boš lahko nehala tudi drugje, pa se spet nekaj zmišljevala in nikoli ne bo uspeha. Moje mnenje je, da ne išči razlog za grehe v dieti, ampak pri sebi. Zberi se in se malo bolj kontroliraj in se odpovej grehom, pa bo. Ker skakat iz ene diete v drugo tudi ni dobro.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

08.03.2007, 11:52

clock-img

darčica

pencil-img

46

me je tvoj odgovor presenetil, a hkrati razveseli............
vsaj nekdo, ki pove mnenje, ti da nasvet, te poskuša motivirat, da je treba vztrajat.............hvala................
ravno zarad takih vzpodbud sem se sploh vključila na tale forum o hujšanju.........
cmokec, si za kakšno zasebno komuniciranje?????????

clock-img

08.03.2007, 14:52

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Še ena izgubljena Mini bikinka se javlja. Mojih pregrehov je bilo konec v ponedeljek, tak da sem danes na sadnem dnevu, pa se ponovno počutim super.

clock-img

08.03.2007, 17:59

clock-img

trixi

pencil-img

741

jaz sem se tudi malo zgubila, pa sem se v ponedeljek najdla v Linea Snellauser posted image , danes sem bila že tretjičuser posted image
imam nov jedilnik, ki vsebuje malce več beljakovin, pa telovadimuser posted image

darčica, kaj pa če bi se priključile montijevkam, tam je o zdravi prehrani, gibanju, vzpodbude, jaz sem že razmišljala, da se prestavim k njim, greš zraven?

tiste, ki vam pa  ločevalna paše, vam pa želim čimveč uspehov, saj vas pridem lahko še kaj pogledat?!

LP z deževne Primorske

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem