cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini(41)vitamini 12.2.2007

clock-img

12.02.2007, 07:05

clock-img

Anonimen

Jutro!
Danes so vitamini, jas bom na sadju.
Bolj malo se javljate, no pa saj učiri je bila nedelja, upam, da bo danes bolje.
V sredo je tehtanje, komaj čakam , da vidim kako in kaj.
Tole hujšanje bo kar hitro še mal pa smo na polovici, no včasih se mal vleče, ko je kakšna kriza drugače pa kar gre.

clock-img

12.02.2007, 07:09

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Ojla bikinke!

Jaz bom probala danes imeti vodni dan, bomo videli če bom zdržala.

clock-img

12.02.2007, 07:11

clock-img

Anonimen

Jutro Bikinke!
Še štiri dni,pa smo na polovici.Kako se vam zdi?
Bilo bi dobro narediti kakšen seznam,koliko nas še vztraja.Na začetku nas je bilo čez trideset.user posted image
Danes pa salate in sadje.Pa seveda voda.user posted image Meni se bodo kmalu žabe zaredile ,toliko vode spijem.user posted image

user posted image Bom vsaj imela družbo.user posted image

clock-img

12.02.2007, 07:53

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz imam tudi danes sadje in ful veliko vode. (sem čez vikend čist zabluzila s tekočino, nč nisem skor pila)

Z: jabolko
M: jabolko
K: jabolko
V: zel. juha

clock-img

12.02.2007, 07:54

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo,
tudi jaz imam danes sadni dan. Sicer sva s prijateljico na 8. dnevu diete, tako da vas loviva. Njej je tehnica pokazala -1kg, pri meni pa je zmeda: Sem se včeraj tehtala pri prijateljih in je pokazal +2kg, doma pa od -0,5 do -1,8kg. Vaga nekaj tarokira, je digitalna stara 3 leta in sem zamenjala baterije, ostalo pa ne vem kaj lahko še naredim. ALi ima katera podobne probleme in ve za kakšne rešitve?????
Drugače pa hlače še niso ohlapne, tako da gremo dalje. user posted image

lep vitaminski dan in tebi, saša27, vodni dan

_____________________________

Ba

clock-img

12.02.2007, 08:04

clock-img

Anonimen

Barbel lepo, da sta se s prijateljico odločile za dieto.
Priporočam ti, da se v lekarni stehtaš. Pri nas imajo tehtnice sigurno pri vas tudi, pa boš videla na čem si. Se pa javljajta na našo temo in poročajta kako vama gre.

clock-img

12.02.2007, 09:31

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo, Jilic1!

Hvala za idejo. Pa še v družaben dogodek lahko to spremeniva in tehtanje postane dan, ko se ga veseliš, hi, hi, hi.

clock-img

12.02.2007, 09:44

clock-img

Anonimen

Jaz sem še zraven. Sicer sta bili sobota in nedelja bolj grešni, ampak se tolažim s  tem, da nabiram neke hormone, ki se ob mešanju hrane sproščajo za nadaljnje hujšanje.user posted image

V glavnem, danes sem na vitaminih. Ta dan mi vedno še najbolj rata, ker pač ni tree mrte. Pa še zbolela sem, kar pa ne pomeni, da nisem fuuuuullll lačna. To sem pa vedno in povsod.

clock-img

12.02.2007, 12:09

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ojla, jaz sem pa zbolela. Grlo je čist adijo, pa vročina. Tako nisem imela nobene posebne želje, da bi grešila, še sladici sem se včeraj odpovedala. Sem pa veliko pila in pokazalo mi je -1,5kg v treh dneh.

Danes sem začela z kivijem, pa 2 pomaranči, potem me je pa čisto zaneslo in sem si naredila majhen sendvič. In sedaj bom lažje zdržala dan, ker sem bila še od včeraj lačna.

Lp


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

12.02.2007, 13:47

clock-img

LUNA06

pencil-img

1662

Hej!
Sem vas pršla samo malo pozdravit.
Komaj čakam da tudi sam začnem hujšat.Sedaj še ne upam, sem 6 tednov po porodu.Kdaj ste pa ve začele?
Drugače je ta dieta super, sem z njo shujšala cca. 12 kg.

clock-img

12.02.2007, 14:06

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz sem dvakrat poskusila, ko sem še dojila. Seveda se ni obneslo in se je poznalo na mleku. Tako, da ti svetujem,da malo počakaš, da se najprej telo odpočije. Lahko, da ti KG kar skopnijo, pa sploh ne boš vedela, kdaj.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

12.02.2007, 15:17

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Ojla!

Tud jaz sem še z vami, sem pa čist fuč, grlo me noro boli, zdaj so me začela še ušesa ...tk da je kriza.

Apetit pa seveda ni nič manjši.user posted image
Zaenkrat se še držim.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

12.02.2007, 15:45

clock-img

lampica

pencil-img

248

Pozdravljene punce!

Sicer sem nova ampak do zdaj sem vas redno brala in skušala se tudi sama držat diete. SAm da sem začela malo kasneje kot ve. Večinoma mi še kr ratuje, sam ko se pa človek tako rad pregreši. Rada bi sicer zgubila 8-10 kg, do zdaj  mi je uspel samo 3kg.

Skušala bom vztrajat.

pozdravček!

clock-img

12.02.2007, 16:36

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Tudi jaz se pridružujem bolnim. Me tako grlo boli, da danes nisem skoraj nič jedla, edino čajčka skoz pijem. Bo pa večji - kg v sredouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem