cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini bikini(37)8.2.2007vitamin

clock-img

08.02.2007, 08:59

clock-img

Anonimen

Danes jemo same vitamine brez grehov, če se bo dalo.
Upam, da nam bo uspelo, smo pač sedaj v tistem času, ko kile nekako stojijo in pred nami je še dovolj časa in ne smemo obupati in grešiti.

clock-img

08.02.2007, 09:15

clock-img

Anonimen

user posted image
Vitamini,vitamini,vitamini
Voda,voda,voda

clock-img

08.02.2007, 09:35

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Meni se že kuha čežana, pa arašidi so pripravljeni, pa sadje, pa....   voda

clock-img

08.02.2007, 10:13

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

No kje smo danes vitaminke, spet grešimouser posted image

clock-img

08.02.2007, 12:03

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Ne, nič ne grešimo user posted image . Hura, vitaminčki user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

08.02.2007, 12:24

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

no, spet se javljam. Smo bili ta teden vse trije bolni in sem se bolj slabo držala diete. A zdaj sem spet z vami,.
Danes torej sadje.
Njamsi.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

08.02.2007, 12:26

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

aja, bikinke, kdaj je drugi vodni dan, na kateri datum? Me zanima, ali bomo takrat slučajno ravno na dopustu?user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

08.02.2007, 14:05

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

bi morale videt sceno pri nas...familija pri kosilu pastičo tati skuhou, mami pa kroži okoli in si kuha mineštro tako oprano zelenjavo. Ajaj, sem samo pol vilčke probala, pol sem pa jedla por v solati. A sem karakter al nisemuser posted image !No mineštra bo pol za kočerjo, pa kakšen čajček pa bo.Sem si kupla unega tanovega od 1001 cvet, ima tako lepo ime "Popoln dan".
Zdaj gremo pa ven, na en sprehodek, čau, čau

clock-img

08.02.2007, 14:17

clock-img

Anonimen

Pozdravček še od mene.
Sem po kosilu-pojedla sem malo zelenjavne juhce. Zaenkrat dobro kažeuser posted image

clock-img

08.02.2007, 18:02

clock-img

Anonimen

user posted image Kaj je zdaj punce? Ste kaj lačne?user posted image

user posted image

clock-img

08.02.2007, 18:36

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Se moram malo pohvalitiuser posted image . Sem ravnokar prišla domov, sem bila na rojstnem dnevu. Miza je ponujala vse od narezkov, tatarskega bifteka, žemljic, na koncu še sladko,... Vse kar sem pojedla je dve žlici vložene solate, res sem bila pridnauser posted image , sedaj pa že jem korenčekuser posted image iz današnje juhice.

clock-img

08.02.2007, 18:43

clock-img

Anonimen

Ja lačne smo vsaj mene zagrabi mal lakota, sploh pa ker kar nekaj kuham in imamo obiske, skratka cel dan samo hrano gledam. Vendar se nedam, ker sem dobila voljo za hujšanje, sploh pa sedaj, ko lahko na sebe spravim hlače, ki jih prej sploh nisem. Pravijo če imaš voljo ti bo uspelo.
Punce napišite kaj, kako vam kaj uspeva ali ne uspeva, tudi če grešite, saj use vemo da ni lahko.
Zjutraj sem pojedla jabolko
Za kosilo sem naredla za sebe ohrovt
Po kosilu sem pekla štravbe in mi je kar zletelo v usta (samo en grižljaj)user posted image user posted image user posted image , probat sem mogla
Zdajle pa bom malo kompota

clock-img

08.02.2007, 19:04

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem tud danes ful pridna, sem jedla:

Z: jabolko
K: banano
V: kuham zel. juho

Dons sem bila ful zunaj in sem se zamotila, tako da ni problema. Edino sem popila 2 kavi z mlekom in mickeno sladkorja. user posted image  Ampak to si jaz ne štejem za greh.

Jutri pa mesek, jupi!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.02.2007, 19:15

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi bila pridna. Zadnje čase sem na te vitaminske dneve še najbolj. Jedla pa sem dopoldne jabolko, potem za kosilo zelejavno juho in solato, pa zdaj za večerjo isto.

clock-img

08.02.2007, 19:30

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

No, jaz pa nisem  bila pridna.user posted image

Cel dan sem se lepo držala, zdaj zvečer se mij e pa utrgalo. Ne bom naštevala grehov.user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

08.02.2007, 21:08

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

ZAjtrk je bila pomaranča. Za kosilo sem popila 1/2l jušne zelenjavne osnove. Je pasalo nekaj toplega. Pa tamalo sem skuhala zelenjavno juho in sem gostila s kuskusom. Moj greh je ene 5 zvrhanih žic te juhe. Nato sem za večerjo solato, ampak se nisem najedla in sem čez še eno banano. Je ful pasala, ker je bila že prezrela in je bila ful sladka. Tudi banani bi se lahko odpovedla, pa se nisem.

Pijem pa drugi liter čaja - ja sadnega in 2 kavi z mlekom.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem