cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini Bikini(52) 23.2.07-OH

clock-img

23.02.2007, 08:00

clock-img

Anonimen

Dobro jutro Bikinkeuser posted image
Čakam kdaj bo katera odprla temo pa nič.user posted image
No bom pa spet jaz,dokler sem še z vami,ker me počasi mineva vse skupajuser posted image
Danes;
Z; banana
K;pica z gobicami
V:rolada

clock-img

23.02.2007, 08:12

clock-img

darčica

pencil-img

46

Pozdravljena Dalija!

Si me mal prehitela......
počakaj na ponedeljek, ko grem zopet v službo, potem bom pa vedno jaz prva.OK?!?!?!?!?

Danes:
Z: Banana (še z zaprtimi očmi)
K: testenine z zelenjavno omako (bučke in korenje)
V: torta (grem na eno fešto)

Še eno vprašanje. Včeraj je bil Š dan. In jaz niti slučajno zvečer nisem spravila vase riža.........sem pa pojedla eno pomarančo......A je to fejst narobe....je bolje tda to ne delam več, al se ve ne bi sekirale....

Lep danuser posted image

clock-img

23.02.2007, 08:18

clock-img

Anonimen

Mislim da ni nič narobe.Obstajajo še večji grehiuser posted image Če ti nekaj ne paše,je brez veze,da se mučiš.
Sama tudi večkrat zvečer pojem kakšno sadje,sploh kadar so na vrsti sladice,ker meni sladica paše takrat,ko nebi smelauser posted image

clock-img

23.02.2007, 08:43

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla bikinke,

jaz imam pa danes:

Z: jabolko
K: testenine s paradižnikovo polivko
V: nekaj sladkega (mogoče jagodni sladoled iz McDonaldsa)user posted image

Ampak za OH dan pa res nimam nobenih pametnih idej za kosilo. Problem je tudi v tem, da si vzamem s seboj v službo in pojem hladno. user posted image Tako, da če ima katera kako idejo, je več kot dobrodošla.

clock-img

23.02.2007, 08:57

clock-img

darčica

pencil-img

46

Jaz na OH dan, največkrat prakticiram kosilo v gostilni. Imam srečo, da je služba v središču mesta in si navadno privoščim testeniine z zelenjavo ali pico s paradižniki in malancani.

Če je pa v službi gužva, grem pa ven in kupim kebab ( brez mesa in brez omak) tisto fino lepinjo not pa paradižnik, zelena solata in sveže zelje pa malo soli. NAjprej me je un stric mal čudn gledal, zdaj pa ne več........

Drugih idej pa jaz za službo nimam.

l

clock-img

23.02.2007, 12:11

clock-img

Anonimen

Z:jabolko
K:špageti, solata
V:sladica

clock-img

23.02.2007, 15:41

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Oooo, pupike, I am back! Še vedno sem z vami. Smo ravno prišli iz Moravskih toplic in se moram pohvaliti, da nisem nič hudo grešila. Sicer na tehtnico nisem stopila, bom jutri zjutraj, upam, da je šla kaka deka dol. Sem pa zadovoljna, ker imam še vedno dovolj motivacije in vem, da bom vztrajala do konca.

Vidim pa res, da nas je vedno manj. A nič zato. Glavno, da me vztrajamo. user posted image user posted image user posted image  Kakšen grehec gor ali dol.
No, zdaj se bom tudi jaz pridno javljala, sploh naslednji teden, ker sem na bolniški. So nas obiskale vodene koze.

Moj jedilnik danes:

Z: 2 pomaranči
K: makaroni s paradižnikom in gobicami
V: prekmurska gibanica (sem si jo v Moravskih kupila in se je veselim)

Punce, je naslednji teden vodni dan? Kdaj?


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

23.02.2007, 23:31

clock-img

sonjah

pencil-img

164

ojla, bikinke!

jest sem nova tuki gor, pa sem začela z ločevalno na isti dan kot ve. se vam lahko pridružim?user posted image  mal spodbude bi mi namreč koristilo,ker se že sama sebi smilimuser posted image .
no, sej ni tako hudo. bomo zdržale do konca, ne!!

pozdravček vsem sotrpinkam!user posted image

clock-img

24.02.2007, 10:09

clock-img

Anonimen

Sonjah dobrodošla!
Mal napiši kakšen je tvoj cilj in koliko si shujšala do sedaj.

Res smo vesele, če se nam še katera pridruži, da bi nas bilo čimveč.user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.02.2007, 15:11

clock-img

sonjah

pencil-img

164

Ojla, punce! Moj cilj je 18 kil, do sedaj pa sem jih zgubila 11.user posted image  
mal bolj počas mi gre vse skup, ker še vedno dojim osemmesečno Zalouser posted image , tko da ne upam pretiravat. Vidim, da že počasi obupujete...Pa ne, no...Saj ni tako hudo. Mislim, da se kar dauser posted image user posted image  Še posebno, če bomo ena drugi v vzpodbudo.

Bikinke, vztrajajmo!! Poletje bo kmalu tu...user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem