cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini Bikini(49)-20.2.07-vitamini

clock-img

20.02.2007, 06:18

clock-img

Anonimen

Jutro Vitaminkeuser posted image
Danes ni veliko za pisati,v glavnem sadje in zelenjava,pa kakšni neslani oreščki.
Meni oreščki pomagajo pregnati lakoto.
VODA,VODA

Jutri pa tehtanje grehovuser posted image

user posted image

clock-img

20.02.2007, 07:10

clock-img

zanika

pencil-img

82

Dobro jutro. Tukaj še ena Vitaminka, ki je celo noč prebedela in dežurala na WC školjki. user posted image  Ne vem, če je trebušna gripa ali kakšen drug čudež. Imam vse težave trebušne gripe, le da ne bruham in da nimam vročine.
Začelo se je v nedeljo. Včeraj sem še pogumno prišla v službo in tudi pogumno zdržala do konca službe. Res je, da sem bila več na WC-ju, kakor pa v pisarni, ampak naredila sem pa vse potrebno. Proti večeru pa se je začela huda mora, ki še vedno traja. Ne pomaga nobena prežganka, niti naribano jabolko, niti spasirana banana, da tabletk oglja ne omenim. user posted image  Pravzaprav moram danes vprašati zdravnico, ali ima sploh smisel, da jem te tabletke, če nič ne pomagajo. Vitamini danes torej bodo samo v obliki naribanega jabolka in spasirane banane. Pa po nasvetu zdravnice se bom pregrešila - pojesti moram ogromno slanega peciva, krekerjev, bobi palčk, grisinijev... Pa saj je vseeno. Od včeraj me je kar 1,5 kg manj, kljub temu da sem pridno grešila. user posted image

clock-img

20.02.2007, 07:51

clock-img

Anonimen

ja sadje in zelenjava

clock-img

20.02.2007, 08:45

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,
če povem tako kot bi rekla moja tašča, bodo danes dolgi zobje - torej sadje in zelenjava. Aja, pa kaka lajt mineštrca in mogoče jabolčna čežana. To da meni občutek, da sem jedla, drugače je kr neki. Ja, pa kava, jaz te itak ne štejem kot greh ampak kot pogoj za preživetje.
Ala, čau, gremo-  ne, danes pa ne delatuser posted image

clock-img

20.02.2007, 09:06

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Ja vitaminčki........

Z: hruška
M: jabolko
K: solata
M: jabolko
V: še ne vem

clock-img

20.02.2007, 09:34

clock-img

Ivi33

pencil-img

193

Ojla,
včeraj so bili pa pri nas vitamini.
Samo ne vem, če spada sem avokado
- sem si ga 1/4 v solato narezala, pa je bilo takoooooo dobro.

clock-img

20.02.2007, 12:27

clock-img

zanika

pencil-img

82

Evo - mala enciklopedija o avokadu.

http://www.rtvslo.si/zabava/modload.php?&c_mod=rnews&op=sections&func=read&c_menu=5&c_id=12271

Najboljši pa je zadnji odstavek:

In morda edina "slaba" lastnost avokada – je zelo kaloričen in zato se mu vsi, ki bi radi izgubili kak kilogram, raje izogibajo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem