cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini Bikini(48)19.2.07-OH

clock-img

19.02.2007, 06:01

clock-img

Anonimen

Jutro grešniceuser posted image
Upam,da danes začnemo bolj resno.Včeraj sem na bikinkah nekaj napisala,pa vidim,da nihče ne bere.user posted image
Počasi grem že sama sebi na živce,ker imam občutek,da brez veze koga spodbujam,saj me nihče ne šiša.user posted image
Malo bom še vztrajala z vami če bo kaj več motivacije,če ne,grem pa v solo dieto.user posted image
Današnji jedilnik:
Z;kompot brez sladkorja
K;čebulna pica,solata
V;sladica

Lep začetek dneva vam želim!user posted image

clock-img

19.02.2007, 07:08

clock-img

Anonimen

Ja prav imaš Dalija vsak dan se javljamo samo nekatere, kje  ste bikinke, a ste res obupale? user posted image user posted image user posted image user posted image
A veste, da je veliko lažje, če nas je več.
Dalija, če ne pa v duo, kaj praviš?
Jas sem vsak dan tu.

Z: danes bo moj zajtrk čakanje na borzi, ker se moram danes prijavit in bom sigurno čakala celo jutrouser posted image user posted image user posted image , saj veste veliko je nezaposlenih
K: špageti z paradižnikovo omako
V: sladko

clock-img

19.02.2007, 08:03

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jutro!!!!!!!!

Ja res nas samo še nekaj vztraja. Jaz grem kljub vsem grehom naprej. Od danes moram spet zagrabiti. Na začetku sem se ful držala. Potem pa en greh, pa drugi in motivacija mine.
Tako da, sedaj pa zares!!user posted image user posted image user posted image
Gremo punce, dost zajebancijeuser posted image user posted image user posted image

Jaz imam danes:

Z: jabolko
K: testenine s paradižnikovo polivko
V: kakšen štrudelj iz pekarne ali pa pita

clock-img

19.02.2007, 08:25

clock-img

trixi

pencil-img

741

Daaaan, sonček je in ti si shujš(kuštra)na, lalalala

no pa smo kvartet, jaz se ne dam, čeprav se mi zdi, da tale dieta meni samo pomaga ohranjat težo, da se še bolj ne zredim, kile kar stojijo, ena gor, ena dol. Mah, bo že.
Danes: Z:kava, banana
           K:prosena kaša z jabolkom
           M:kapučin
           V:sladica? vsekakor neki lahkega

Ala, gremo delat, čau, čau (eni majo pa počitnice)l

clock-img

19.02.2007, 09:08

clock-img

darčica

pencil-img

46

Živijo Mini bikinke!!!!!!!!!!!!

Mene je bolezen zmatrala.........pa otroke tudi...........
tako da so bili 3 dnevi polni raznovrstne hrane vse z namenom, da okrevam......
zdravje že malo bolje, a nisem še zdrava...
od danes naprej pa z dieto dalje...........
OH dan - MEGA DAN

Z: pomaranča
SKOZI CEL DAN: velike količine čaja z limono in medom (PAČ NE GRE DRGAČ)
K: testenine z zelenjavo( bučke in korenček - njami njami)
V: bom dragega poslala po tortico v slaščičarno

Ne obupat nad nami, jaz vem da nam uspe.......
če samo pomislim, kako je bilo lani pri pomerjanju kopalk, spodnji del še na pol ritnce ni šel........ letos BO drugačr......mini bikini je hit poletja......user posted image

lep dan, drage moje

clock-img

19.02.2007, 09:13

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

No sej sem še jaz tudi zraven. Sem imela bolj mal časa čez vikend, zato se nisem nič javila. Sem pa tudi včerja na veliko grešila.

Danes pa:

Z: nič
M: nič
K: upam da nič
V: nič, ker me ne bo doma

Pa vmes veliko vode

Pa to, da danes verjetno ne bom nič jedla pa ni samovoljna odločitev, staknila sem namreč neko vrsto viroze. Brez vročine, brez glavobolov, ponoči sem pa dežurala na WC-ju, saj veste ne user posted image user posted image user posted image , tako nekako sem se videla danes zjutraj v ogledalu.

clock-img

19.02.2007, 09:40

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Tako, še ena, ki se ne da. Smo predaleč prilezle in poletje bo kmalu tu.

Z: Kava
K: testenine in solata
V: še ne vem

Dajmo punce, res se splača mal potrudit. Saj nismo več otroci in se pa ja znamo mal kontrolirat. Če bo katera hotela grešit, naj si kar predstavlja, da vse vidim in ji bo nerodno. Sicer pa ne varamo druge, itak se norčujemo same iz sebe. Zato, veselo naprej, da nas kilogrami ne ujamejo.

Jaz priporočam še, da vsaka, ki bo grešila, naj greha ne objavi. Da bo vsaj na videz izgledalo, da smo pridne. Ker če jaz berem, da so tri že jedle krof, pol si mislim, da zakaj ga pa še jaz nebi, ko že vse grešijo. Pa ne me narobe zastopit. Seveda niste ve krive za moje grehe, samo jaz se jim lažje izognem, če tudi ve ne grešite. Da bomo pa poštene, lahko pa pri vaganju v sredah napišemo še naše grehe za pretekli teden.

No, to je smo moj predlog in če vam ni všeč, tudi v redu.

Lep dan user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

19.02.2007, 09:44

clock-img

Anonimen

En sončen pozdravček še od mene. Z veseljem javljam, da me je gnjona angina že skoraj zapustila(antibiotiki delajo svojo nalogo) in se jutri vračam nazaj k vam.
Čeprav se te dni nisem držala, mi ni šlo nič nazaj goruser posted image . Jedla sem normalne obroke, edino za večerjo je bil sadni jogurt.

Jutri pa je sadje, a ne?

clock-img

19.02.2007, 14:16

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo, bikinke!

Tud z moje strani je bil en grešen, pusten in masten vikend. Ampak gremo dalje!!!!! Stanje kg je uganka, doma ni merodajne vage, stanje glede na hlače je pa zadovoljivo: z lahkoto jih zapnem, prevelike pa še niso.
Tako da danes OH: sadje, kos kruha s česnom, testenine+zelenjava in zvečer čokolada!!!

Jutri pa sadje in spomin na krofe.

Lepo se sladkajte!!!!

_____________________________

Ba

clock-img

19.02.2007, 20:20

clock-img

petarda

pencil-img

10119

Še sem z vami...in še se ne damuser posted image user posted image user posted image user posted image ... Priznam sem grešila, ampak se bom popravilauser posted image ...ker bi bila res škoda zdaj odnehat....user posted image user posted image user posted image  do poletja pol glih dobim nazaj tistih 6 kg, ki sem jih dol spravilauser posted image ....tak, da ....

Gremo naprej DO 1. APRILAuser posted image ...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem