cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mini Bikini(34)5.2.07-beljakovine

clock-img

05.02.2007, 06:35

clock-img

Anonimen

Dobro jutro Bikinke!
Danes je moj najljubši dan.Včeraj ste bile bolj tiho,upam,da niste obupale.
Jedilnik danes:
Z;jabolka
K;zrezki,solata
V;hrenovka,solata
Kljub včerajšnji krizi brez grehov tehtnica stoji na istem.user posted image


user posted image

clock-img

05.02.2007, 07:21

clock-img

Anonimen

Mljac danes pa meso.
Z:jabolko
K:zrezek,solata
V:pol kosila

clock-img

05.02.2007, 07:39

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...jst sm pa za vikend čist zabluzila, kar nekaj user posted image user posted image user posted image  no v soboto je mel prijatelj žur za rojstni dan, tako da sm zamenjala dneve sm mela v soboto B in v nedeljo sadje (aja vodni dan sm tako al tako spustila, ker sem dieto začela za vami, 15.1) no in v soboto je blo vse ok, sm jedla samo meso na žaru pa seveda par kozarčku vina popila user posted image user posted image user posted image  no in včerej sm cel dopoldan na sadju zdržala, popoldan pa sta pršla prjatlca in prijetel mimo in povedla da se bosta 07/07/07 poročila in smo spet popili en kozarček vina za nazdravit pol pa sta nas povabila vn na pico in nismo mogle odklonit in tako je ratalo da smo zvečer pojedle še pico user posted image  ni in tako je bil moj vikend čist nekaj user posted image  zato sm se odločila da bom mela danes sadno vodni dan za kazen! se moram mal spravit k sebi in se spet uskladiti z vami, ker če nje bo šlo vse po gobe... no sm se pa stehtala in na kg se na srečo ne pozna, vsaj to user posted image  

clock-img

05.02.2007, 07:49

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Hojla,

jaz sem tudi čez vikend malo grešila, vendar se hvala bogu ne pozna (no ni šlo gor, pa tudi ne dol).

Danes imam pa:

Z: jabolko
K: zrezek & solata
V: osilč & solata


clock-img

05.02.2007, 08:06

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Še eden grešnik se javljauser posted image . Pri meni pa ni bilo veliko izgovorov za grešitevuser posted image , samo recimo da polna luna in M, dobra kombinacija. Včeraj sem celi dan zdržala ob sadjuuser posted image , zvečer mi je pa film poknuuser posted image , pa sem spravila v sebe od čipsa do salame, pa nekja politank je bilo vmes, res sem grozna.
Danes pa recimo, da bom zdržala, ker je seveda meso:

Z: dve pomaranči
K: pečen piščanes pa kisle kumarice
V: pečena hrenovka pa paradižnikova solata

Pa upam, da vsaj ene dva litra vode

clock-img

05.02.2007, 08:13

clock-img

Anonimen

Kdor grehe prizna se mu oprosti!user posted image


user posted image

clock-img

05.02.2007, 08:52

clock-img

trixi

pencil-img

741

Jst tudi, jst tudi ...  sem grešila namreč. Smo šli malo pohajat na morje, vzeli s sabo saaaadje, predvsem za mami, da ne bo švoh, pa sem se kar držala. Samo kaj, ko smo šli pole na kapučin-to niti ne štejem za greh, ampak sem malemu pojedla eno tretino tortice, potem pa še v avtu napolitanke, ki jih sicer nikoli ne jem.Za večerjo je bila pa zelenjavna mineštrca. Ma ja, zaradi tistih sladkarij nisem bla nič bolj sita, samo sitna k sem mela slabo vest.Danes bom bolj na sadno -  jogurtovi kombinaciji.
Ala, gremo delat, čau, čau

clock-img

05.02.2007, 09:27

clock-img

Anonimen

Še ena grešnica se javlja. Včeraj sem grešila in zato imam danes za kazen sadni dan.

clock-img

05.02.2007, 10:22

clock-img

1Tanya

pencil-img

98

Enako kot ninny! Madonca pa sadni dan na nedeljo, ko diši po pečenki in nedeljskem pecivu! Bomo danes na sadju!

clock-img

05.02.2007, 10:24

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Joj, kolko smo grešile. user posted image

Punce, dejmo se nekaj zment. Tako ne gre, ker hujšamo in bi rade shujšale. Če bomo samo grešile, ne bo nič. Dejmo se res v roke vzet. Že 1/3 je za nami, ni hudič, da nam ne uspe. Samo malo se pa moramo pomatrati, ane. Ker če boste samo jamrale, si ne bomo vzpodbuda in bomo kmalu samo grešile.

A ste za to, da se res držimo diete in ne jamramo kot ene stare mame. A smo al nismo?

Jaz imam (kot sem včeraj napisala) za kazen vodni dan.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

05.02.2007, 10:29

clock-img

Anonimen

Jaz sem tudi grešila, sicer ne u über, pa vseeno kar nekaj. Danes sem pa bek on trek.

Šit pa je, da nimam tule v službi več nobenega jabolka, ker sem zadnjega prejle v koš zabrisala, bil je namreč čisto gnil. Zanimivo je bila pa ena bogica mandarinca osamljena še čisto dobra, pa je bila v predalu po moje že kakšnih 14 dni. Popolnoma naravna, seveda!user posted image user posted image

Za kosilo bo mesni sir na žaru, sem ga že za prejšnji B dan kupila, pa potem ni šlo vse po načrtih. Mi prav paše. Pa solata zraven. Za večerjo pa najbrž hrenovka ali pa malo mešane beljakovine, sir - salama - sirni namaz pa še kaj.

clock-img

05.02.2007, 10:29

clock-img

Anonimen

user posted image

clock-img

05.02.2007, 10:36

clock-img

Anonimen

Res punce kot pravi Cmokec.Kmalu bomo na polovici in škoda bi bilo,da nam ne rata.Res se premalo vspodbujamo.Saj vsaka naredi kakšen greh,pa ga drugi dan popraviuser posted image ,samo iz mojih izkušenj vem,da to ne pelje nikamor,saj tako izgubiš voljo in ti počasi postane vseeno kaj ješ in če boš sploh shujšal.
Da ne bo pomote,vsaka lahko počne kar hoče,samo če smo se nekaj zmenile,je lepo,da se tega držimo,saj s tem ena drugi pomagamo.Zdaj me pa zbrcajte,če hočete.user posted image user posted image

clock-img

05.02.2007, 11:02

clock-img

Saša27

pencil-img

1387

Definitivno sem za brezgrešno dieto, sama sem se včeraj prvič pregrešila in mi je danes zelo žal, tako, da upam, da mi bo do konca uspelo brez pregrehov.
Pa še nekaj, tista torta v soboto pa je res bila nebeškauser posted image

clock-img

05.02.2007, 13:45

clock-img

taja27

pencil-img

1253

pozdravljene

danes spet začenjam in bom kar z vami, da ne bom sama.

Z: ananas
K: puran na žaru, zelena solata
V: pečena hrenovka, solata

po tednu dni, ko se nisem držala diete, se ponovno spuščam v boj. od začetka do danes imam tri kg manj in mora it še ogromno dol. tale februar je zame res en user posted image , sami rd.

clock-img

05.02.2007, 18:25

clock-img

dory

pencil-img

8852

Nisem obupala..se vedno se trudim...ceprav, so me nacele smotane zdravstvene tezave se ne vdam...

z:kava z mlekom+banana
k: jajce na oko, kos kruha
v: pomoje nic,ker sem neki ful napihnjena...

clock-img

05.02.2007, 19:05

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Tudi jaz sem še tuki.

Danes pri nas predvladujeta tuna in zelenjava.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

05.02.2007, 19:15

clock-img

trixi

pencil-img

741

Ojla,

meni je pa ravno to, da me kdo okrega, ko si zaslužim všeč, zato pa sem tu. Če ne, bi bila lepo sama, pa ne rabim foruma.
Danes se kar držim, čez dan je bilo sadje, za kosilo zelenjavna juha s parmezanom, pa en kos sira, zdaj bom pa motovilec in še malo sirčka. Aja, pa ananas imam, mi ga je možek kupu s pripombo, da je spešl zame k mam dieto. Je namreč šel sam v trgovino, pa se je name spomnil. Mi je blo to tko lepo.user posted image

clock-img

05.02.2007, 19:34

clock-img

Anonimen

Evo še mene.
Današnji sadni dan poteka kar dobro, v glavnem sem na pomarančah, ker mi kakšno drugo sadje ne diši.

clock-img

05.02.2007, 19:48

clock-img

Urška//

pencil-img

615

Ojla

Tudi jaz pokorno javljam, da sem grešila ta vikenduser posted image , no ja sej je blo prvič nouser posted image , zaj pa spet strogo naprej, kilce stojijo na 60.5kg tako, da nisem nič pridobila ampak vem da bom zdaj rabla ene par dne da se prav nazaj vklopim in da se bojo kg spet topiliuser posted image

LP

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem