cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Minevajo 4 leta...

clock-img

15.03.2006, 15:51

clock-img

Zasanjana

pencil-img

1078

Danes minevajo 4 leta odkar je moji pikici nenadoma nehal biti srček.Takrat sem bila čisto na tleh.Zapirla sem se vase.Nisem hotela študirati...potem pa je v moje življenje spet posijalo sonce in rodila sem Zalo.Zdaj si ne morem več predstavljati življenja brez nje.A vseeno boli.Najbolj zdaj, ko so ti dnevi.Ko si ne morem izbiti iz glave tistega prizora.Ne morem pozabiti in verjetno nikoli ne bom.Naučiti se moram živeti z bolečino, a ne gre.Danes že cel dan jokam in razmišljam, kako bi bilo, če bi zdaj imela dve navihani punčki, ki bi mi kravžljali živčke in mi kradli spanec.user posted image Ne vem, zakaj nam Bog to dela...ni pravično.Noben od teh majhnih sončkov, ki so prehitro odšli si tega ni zaslužil.user posted image
Lp

clock-img

15.03.2006, 16:25

clock-img

copka

pencil-img

1117

Zelo mi je zal. Obcutek mora biti grozen, vendar se vse zgodi z razlogom, na katerega pa zal( ali na sreco??) nimamo vpliva!

Vendar pomaga, ce se izjoces in se nato ozres, na kaj ti je zivljenje ponudilo v zameno- cudovito puncko!

clock-img

15.03.2006, 16:40

clock-img

mihelca

pencil-img

181

user posted image user posted image Angelčeka za tvojo pupiko,rožica je za tebe.

clock-img

15.03.2006, 22:30

clock-img

Anonimen

Žal mi je.

user posted image

clock-img

15.03.2006, 22:32

clock-img

KODA

pencil-img

4015

user posted image user posted image naj tvojo pikco čuvajouser posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

15.03.2006, 23:24

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Res nam niso jasne te stvari. Še manj nam, ki tega nismo doziveli. Pa vendar sočustvujemo s tabo in tebi podobnimi.
Verjemi, da ji je lepo, saj je med angelčki - kar bi  bila tudi tukaj - ob tebi.

Zjoči se, da gre bolečina iz tebe, pa poglej, kakšni lepi angelčki jo varujejo.


user posted image

user posted image



user posted image


< Sporočilo je popravil lelaval -- 15.3.2006 23:26:16 >


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

16.03.2006, 10:26

clock-img

Anonimen

Bolečina za izgubljenim otrokom nikoli ne mine,vsakič privre na dan.
Se pa naučiš živeti z njo,kot si sama rekla.
V mislih z izgubljenim angelčko,in z sočustvovanjem s tvojo bolečino.
user posted image

clock-img

17.03.2006, 20:43

clock-img

Zasanjana

pencil-img

1078

Hvala za tolažbo...ogromno mi pomeni.

clock-img

20.03.2006, 12:21

clock-img

Anonimen

Drži se,...vem, da je hudo,ampak moramo živeti naprej.Tudi sama sem zgubila najlepše bitjece na svetu, mojo malo pikico, stara je bila komaj 5 mesecev.V soboto so minili  3 meseci odkar jo ni.Boli, a tako kot si sama napisala moramo se naučiti živet z to bolečino.Kako, pa tudi sama ne vem.


DRŽI SE, MISLIM NATE.

Edina

clock-img

03.12.2008, 17:17

clock-img

PANIČNA

pencil-img

8

Tudi jas sem ena izmed vas...
Minevajo 3,5 let,odkar je moj angelček odšel v nebesa...
Stara je bila 2leti in 9mesecev...
Padla je v reko in utonila...
Bolečine,ki ob izgubi ostane v srcu ni mogoče izbrisati,ampak vselej v naša življenja posije nov sončni žarek...
Tudi v moje je posijal,in sedaj mi življenje lepša 21mesecev stara hčerka Nika.
Drage mamice,pomislite na to,da se boste s svojim angelom srečale,ko pride vaš čas...
Do takrat pa bodite močne in vrjemite,angelček pazi na vas...


_____________________________

OTROCI SO NAŠ NAJVEČJI ZAKLAD.
PAZIMO NJIH IN NJIHOVO ZDRAVJE

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem