cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mineva 26 let!

clock-img

30.04.2007, 09:12

clock-img

madela

pencil-img

4734

Pred 26 leti je nenadoma in brez opozorila v maminem naročju umrl moj  8-mesečni bratecuser posted image .
Moja mami se vsako leto v tem času ovije v molk in žalost,ne najdem primernih besed,ki bi jo potolažile. Vsako leto greva skupaj na grobek in tiho prižgeva svečko.Mami ima solze v očeh,jaz pa nemočna ob njeni bolečini stopim do nje in jo objamem in tako ostaneva objeti nekaj minut.
Nekaj več minut kasneje že sediva v avtu in jaz razmišljam,ZAKAJ? Zakaj je moral umreti,zakaj?

Dragi bratec,vem,da si na lepem kraju in nas čuvaš,posebej najino mamico. Pogrešamo te in te imamo radi.

clock-img

30.04.2007, 09:15

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2007, 17:01

clock-img

Anonimen

Ojej, kako žalostno.user posted image  Moje sožalje ob obletnici.

clock-img

30.04.2007, 20:25

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Kaj naj rečem,razumem tvojo mami,ker sem bila sama v enaki situaciji. Ta večni ZAKAJ,boš imela zmeraj v mislih. Samo bodi ob tvoji mami.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

30.04.2007, 20:39

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Žalostno.... user posted image user posted image user posted image user posted image  

Kako vama je hudo, še posebno mamici, ki to bolečino nosi s sabo že 26 let, si mi niti ne znamo predstavljati... pa vseeno moje sožalje ob obletnic. user posted image

clock-img

01.05.2007, 19:55

clock-img

madela

pencil-img

4734

Hvala vsem za lepe besede.

Anajmad,žal mi je zate,da si tudi ti med tistimi,ki so zgubili svoje otročkeuser posted image
Svoji mami stojim ob strani kolikor lahko,pa vendar se mi zdi,da sem popolnoma nemočna,ko pade v depresijouser posted image

clock-img

01.05.2007, 22:11

clock-img

Naty_ka

pencil-img

2255

user posted image user posted image user posted image  za vaju z mamo...
user posted image user posted image user posted image user posted image   za bratca...

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

clock-img

01.05.2007, 22:16

clock-img

Anonimen

user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

02.05.2007, 10:07

clock-img

Anonimen

Oh boleči spomini,vsakič ponovno srce zakrvavi.Vsaka mamica,ki je morala pokopati svojega otročka to bolečino nosi s seboj do zadnjega diha,ne more se pozabiti.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.05.2007, 10:09

clock-img

rija

pencil-img

15589

user posted image user posted image  zate in tvojo  mami...

_____________________________

...vox populi...

clock-img

02.05.2007, 10:15

clock-img

Solzice

pencil-img

162

Madela,

za tvojo mami bodo vse obletnice, rojstni dnevi tvojega bratca vedno prepleteni še bolj z živimi spomini in tudi z žalostjo v očeh. To je njen čas. Čas spominov, čas razmišljanja: kaj bi tvoj brat postal, kakšen bi bil itd. to je čas, ko si dovoli biti tudi žalostna. In že tako mora biti.
Lepo je, da si takrat ob njej saj to je vse kar potrebuje v tistem trenutku. Takrat, ko se mami ovije v molk ne išči besed, ne imej slabe vesti ipd. takrat je mami žalostna zaradi svoje težke izkušnje.
Vem, da ti je hudo ob pogledu nanjo in tvoji nemoči pa vendar verjetno ji veliko pomeni tvoj objem.
Veš, Madela, vprašanja, ki se ti porajajo, pa vem, da ob obletnicah zopet zabolijo še bolj močno. Na žalost odgovora v tem svetu ne bomo našli.
 
Tebi in tvoji mamici želim veliko, veliko toplih objemov in stisni jo takrat, ko začutiš, da jo moraš. Veš, zdravilni objemi naših otrok nam veliko, veliko pomenijo in posušijo marsikatero solzico, ki priteče v spomin na vaše bratce in sestrice, ki jih ni več. Vse dobro, 

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

clock-img

02.05.2007, 11:20

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Moje iskreno sožalje ob obletnici!!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KBM -- 2.5.2007 11:21:32 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

02.05.2007, 15:04

clock-img

madela

pencil-img

4734

Solzice,vaše besede so me na nek način potolažile,da le nisem tako nekoristna in nepomembna ob mamini žalosti.Res hvala za te besede in upam,da mami res kaj pomagajo moji objemi,saj le to ji lahko ponudim,ko žaluje za sinčkomuser posted image . Besede se mi zdijo v teh trenutkih kot meč,ki še bolj reže v bolečino,zato sem raje tiho in potihem jokam z njo.
Hvala tudi vsem ostalim,ki se skupaj z mano spominjate na vse angelčke,ki jih imamo tam zgorajuser posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 2.5.2007 15:06:16 >

clock-img

02.05.2007, 20:08

clock-img

Solzice

pencil-img

162

Madela, še to.

Sploh nisi nekoristna. Res ne. Ti si tudi tisti razlog zaradi katerega je tvoja mami v najhujših in prvih dnevih po smrti tvojega brata dobila moč in pogum za nove dni. 
Razumem te, da se počutiš nemočno in da ti je hudo. Nosiš dvojno žalost - žalost tvoje mami in lastno žalost. 
Le bodi ob njej in jo objemi. En objem pa od mene zate, 

_____________________________

Čas je dober do nas.
Vedno nam vrne to, kar smo izgubili - preko modrosti in spominov.
( D.Steel )

clock-img

02.05.2007, 20:12

clock-img

Anonimen

Madela zate in za tvojo mamico user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.05.2007, 20:14

clock-img

nejcko

pencil-img

6556

user posted image

clock-img

02.05.2007, 20:29

clock-img

štorkljica

pencil-img

2341

user posted image user posted image user posted image  Iskreno sožalje. Pa user posted image  zate in vašo družino.

clock-img

02.05.2007, 21:32

clock-img

paris

pencil-img

1304

Močno vaju obe objemam user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

02.05.2007, 22:38

clock-img

frrrr

pencil-img

6265


se popolnoma strinjam s Solzice

madela user posted image stoj ji ob strani, ker je to pomoje največ kar ji lahko nudiš in kar potrebuje v takšnih trenutkih kot so obletnice, rojstni dnevi...

clock-img

03.05.2007, 11:17

clock-img

srki

pencil-img

9222

Joj, kako žalostno. Bodi močna zate in za tvojo mami! Ob tebi ji je verjetno lažje, pa četudi ti tega ne pokaže.

Nihče, ki ne izgubi svojega otroka, verjetno ne ve, kakšna bolečina je to. Pri moji stari mami je še sedaj prisotna, pa je tega že skoraj 30 let.

clock-img

06.05.2007, 14:00

clock-img

Lusa

pencil-img

1269

Ni hujšega na svetu kot pokopati svojega otrokca.In še tako nenadoma.Vem kako boli ,vem kako ti je.Vse te obletnice ,te so žal najhujše.Tudi zame pride poletje in same obletnice in spet ena velika žalost in spomin na našo še ne enoletno princesko.Mama je lahko ponosna nate in en user posted image  samo zate.

clock-img

07.05.2007, 08:24

clock-img

madela

pencil-img

4734

Vsem skupaj še enkrat iskrena hvala za lepe besede,zelo veliko mi pomenijo. user posted image
Zelo mi je žal za vse,ki so tudi same morale doživet kaj takega.user posted image

< Sporočilo je popravil madela -- 7.5.2007 8:26:19 >

clock-img

07.05.2007, 17:49

clock-img

sonchek

pencil-img

3445

moje sožalje user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

clock-img

08.05.2007, 16:30

clock-img

Urša

pencil-img

4648

user posted image user posted image user posted image  Moje iskreno sožalje.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

clock-img

11.05.2007, 21:11

clock-img

mama54

pencil-img

1315

Iskreno sožalje tebi in tvoji mamici.
user posted image

_____________________________

Ne sanjaj svojih sanj, temveč jih živi!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem