cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Milumil z okusom

clock-img

22.01.2008, 13:04

clock-img

ALEKSA13

pencil-img

178

Pozdravljene,

zanima me, kako ste zadovoljne z Milumilom, ki ima okus pa vaniliji, jagodi...ne vem, ali je še kak okus? Ali ga otroci radi pijejo?
Moj 5,5 mesečni je do zdaj imel Aptamil, ampak ga že zdaj kar nekaj časa noče več piti tako kot ga je prej, tudi če je lačen, ga poje bolj malo. Očitno se ga je naveličal, ker če mu dam pa v mleko keks, pa ga lepo poje (ker je drugačen okus).
Zdaj razmišljam, da bi poskusila Milumil z okusom vanilije. Pa me zanimajo vaše izkušnje z njim. A še obstaja katero drugo mleko z okusom? Hvala, lep pozdrav. A



clock-img

22.01.2008, 14:49

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

A misliš, da se pri 5,5 mesecih že lahko naveliča mleka oz. okusauser posted image .

po moje ima fazo, ko ne rabi več tolio hrane. Kot npr. v fazi rastiuser posted image

clock-img

22.01.2008, 15:49

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Milumil z okusom vanilije, je edino mleko, ki ga moj fant pije. Mislim, da smo mu ga začeli dajat med 3 - 4 mesecem. Sadnega okusa pa še nismo poskusili.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem