cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Milumil 2

clock-img

04.09.2008, 11:24

clock-img

xerox

pencil-img

244

Včeraj sem šla v Mullerja kupit Milumil2, ki je od 4.meseca naprej in imajo dve vrsti, ki pa sploh ne vem v čem je razlika razen tega, da je en 7,75 en pa 9,75 eur. Na cenejšem na veliko piše, da je brez kristalnega sladkorja, na dražjem pa tudi piše ampak ne na škatli ampak na deklaraciji-brez kristalnega sladkorja.  In na cenejšem piše da se voda segreje na 100 stopinj, na dražjem pa na 60 stopinj, tako kot na milumil1. Zato sem tudi vzele dražjega.

V čem je sploh razlika???

clock-img

04.09.2008, 13:03

clock-img

tilči

pencil-img

4202

jaz sem opazila, da imajo po4. mesecu milumil navadni, večerni in jutranji obrok, pa še eden je bil z dodatkom korenčka.

clock-img

04.09.2008, 13:06

clock-img

xerox

pencil-img

244

To že, imajo večerni, jutranji, z dodatkom korenčka, z okusom vanilije in pa dve vrsti navadnega, ki pa se razlikujeta v ceni in ne vem v čem šeuser posted image user posted image

clock-img

05.09.2008, 21:19

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Jaz sem enkrat opazila enako, pa mislim, da je bila razlika v ceni v tem, ker je en bil 800g, en pa 900 gramski. Če ne bi bila pozorna na ceno, razlike ne bi opazila, ker je ista škatla.

clock-img

07.09.2008, 21:30

clock-img

ELMA

pencil-img

2029

Mi ga kupujemo v DM , in je kr dražji , ne vem zakaj sploh imajo različne cene če vsi pravijo da so isti ....

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem