cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Milumil 1-topnost?

clock-img

08.01.2008, 20:54

clock-img

Lolypop

pencil-img

156

A se vam tudi dogaja, da se Milumil (pa Aptamil tudi) ful slabo topi v vodi? Vedno delam po receptu, vendar mi vedno ostajajo eni kristalčki, pa tudi skozi cucelj potem ful slabo teče. Sem poskusla z bolj vročo vodo, pa je isto. In če pustim flaško stat pol ure se še vedno ne stopi.
Pa se mi zdi, da mojo punčko po Milumilu zapira, pri Aptamilu ni blo tega. A je to možno?


< Sporočilo je popravil Mič RR -- 8.1.2008 22:06:06 >

clock-img

08.01.2008, 22:46

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Siver nimam izkusenj z Milumilom in Aptimilom, dodajam namrec Novalac, ki se fenomenalno stopi. Parkrat premesas flaso, pa je cist stopljenuser posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

09.01.2008, 06:02

clock-img

anajmad

pencil-img

2780

Jst kupujem Milumil v Mullerju in je bistvena razlika od našega Milumila. Res,da ostajajo nekakšni kristalčki na steklenici,ampak skozi cucelj lepo gre in tudi topi se lepo. Naš Milumil je pa katastrofa. Je bolj droban(mislim po sestavi) toda zmeraj ostajajo ene grudice in tudi okus ni ne vem kaj,ko vidim,kako se naša kremži.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

clock-img

09.01.2008, 12:36

clock-img

oktoberka

pencil-img

1152

Js mam tud milumil iz Mulerja pa tud ful švoh teče. Tko da sem na cuclju naredila več luknjic in je zdej ok.

_____________________________

http://oktoberka.moj-album.com

clock-img

09.01.2008, 14:05

clock-img

Lolypop

pencil-img

156

A pa tisti iz DM-ja je kej drugačen??? Kako to? Muler mi je predaleč, da bi probala. Zgleda da bo treba nazaj na Aptamil, ker po Milumilu jo tudi zapira.

clock-img

09.01.2008, 14:30

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

Zagotovo je Milumil v Müllerju boljši, mora bit v grudicah in ne v prahu. Da pa se popolno ne stopi pa je lahko kriv sladkor, ki je dodan.

clock-img

09.01.2008, 15:38

clock-img

*tajda*

pencil-img

1080

kupujem milumil v mulerju pa se krasno topi

clock-img

22.01.2008, 14:31

clock-img

lupastro

pencil-img

4

V pretoplo vodo mešaš milumil. Če je voda pretopla se delajo grudice.

lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem