cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Meter

clock-img

19.08.2010, 10:33

clock-img

kakadoo

pencil-img

226

Mene pa zanima kje bi se dalo dobit tak meter... zdj ne vem... vrjetn iz kartona, papirja..., ki ga nalepiš na steno in potem lahko otroka zmeriš kolk je visok, obenem pa lahko nanj napišeš datum in velikost.

Vidla sem da imajo v pikapolonici takega iz blaga, kjer na ježka premikaš tisti označevalec (kolikor je pač otrok visok), nimaš pa variante da gor kaj zapišeš...
Bi bila zelo vesela za to info user posted image

clock-img

19.08.2010, 12:50

clock-img

alda

pencil-img

3570

Vem da ga imajo v tovarniški trgovini Fructala in ga lahk kar vzameš. Bom dans pop. šla mal po Ajdovšni pa ga vzamem!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

clock-img

19.08.2010, 18:30

clock-img

Sonček in poletje

pencil-img

342

Jaz sem dobila meter zraven Moj prvi album. In je iz papirja/kartona in je ob strani lepo narejeno, da lahko zdraven napišeš datum ob katerem je otrok dosegel goločeno višino. Vparšaj v kakšnji knjigarni, mogoče se ga da dobiti ločeno.

clock-img

19.08.2010, 20:37

clock-img

Anonimen

Men ga je mami kupila za tamalo neki časa nazaj v Lidlu ... je pa lesen in prav srčkan.

clock-img

30.08.2010, 22:40

clock-img

pelin

pencil-img

1701

Meter se da tudi fino naredit doma...ni nič težko...rabiš pač material, ki ti je všeč...lahko je navadna lepenka, ali pa karton, lahko je lesen...meni je všeč tudi to, da lahko nanj nalepiš tudi fotografije in razne okraske in je vse skupaj potem lušten spomin...

clock-img

03.09.2010, 16:21

clock-img

alda

pencil-img

3570

kakadoo: a ste dobili meter?

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem