cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mesna dieta?!?

clock-img

27.08.2006, 20:52

clock-img

Anonimen

Slišala sem da obstaja 14-dnevna dieta, ko lahko ješ samo meso in zelenjavo. A ma ktera kje napisano, kako se izvaja?

Sem začela z ločevalno, pa mam preveč rada meso in mi je le ta na štiri dni čisto premalo...

clock-img

27.08.2006, 21:09

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Samo za meso in zelenjavo ne vem, jaz sem hujšala po dieti, ko si lahko jedel samo beljakovine in zelenjavo ( razen krompirja, koruze, korenčka in repe ).
Zajtrkovala sem izmenično jajčka,hrenovke, pa kakšne kisle kumare, mozarelo, ki si jo si edino lahko jedel od sirov.
Za kosilo pa ponavadi zrezek z zelenjavo, ribe, včasih sem si pripravila zrezke, na katere sem dala kos šunke in raztopila sir..... prav dobro se da jesti in hitro ( v dveh tednih ) sem shujšala dobre 4 kile, kar se mi je na hlačah fejst poznalo.
Ta dieta je imela potem še drugo in tretjo fazo. V drugi si se še zmeraj ogibal oglijikovih hidratov ( testenin nisi smel, pa kruha in krompirja....) malo sem že pozabila, ker je to bilo pred dvema letoma, če se nobena ne bo našla, da bi podrobneje razložila, se še kaj oglasim user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

31.08.2006, 15:08

clock-img

AlenkaIST

pencil-img

580

Če te še vedno zanima se oglasi na privat pa ti vse razložim..............

_____________________________

Princeska SARA rojena 17.1.2006
Sestrica LARA pa 7.3.2010.

clock-img

31.08.2006, 15:09

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Samo za meso in zelenjavo ne vem, jaz sem hujšala po dieti, ko si lahko jedel samo beljakovine in zelenjavo ( razen krompirja, koruze, korenčka in repe ).
Zajtrkovala sem izmenično jajčka,hrenovke, pa kakšne kisle kumare, mozarelo, ki si jo si edino lahko jedel od sirov.
Za kosilo pa ponavadi zrezek z zelenjavo, ribe, včasih sem si pripravila zrezke, na katere sem dala kos šunke in raztopila sir..... prav dobro se da jesti in hitro ( v dveh tednih ) sem shujšala dobre 4 kile, kar se mi je na hlačah fejst poznalo.
Ta dieta je imela potem še drugo in tretjo fazo. V drugi si se še zmeraj ogibal oglijikovih hidratov ( testenin nisi smel, pa kruha in krompirja....) malo sem že pozabila, ker je to bilo pred dvema letoma, če se nobena ne bo našla, da bi podrobneje razložila, se še kaj oglasim user posted image .



bi tud jest morala probat. sem že ko žogica nogica. bi lepo prosila, če tud men katera napiše, kako to deluje...

plis. user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem