cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Menstruacija in dojenje

clock-img

14.12.2005, 09:21

clock-img

simona2

pencil-img

474

Pozdravljene,

na žalost  user posted image  sem dobila menstruacijo že tretji mesec, čeprav polno dojim. Zanima me kako to vpliva na dojenje, saj je bilo zadnjih nekaj dni pri nas groza. user posted image  ni in ni prijela in strašno jokala in to še preden sem sploh ugotovila kaj je, ko še ni bilo krvi. Ali potem to traja ves čas menstruacije? baje im mleko drugačen okus in vonj? To o vonju bi kar rekla, saj se je tudi meni zdelo, da drugače dišijo pajacki popacani z mlekom.

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

clock-img

14.12.2005, 10:38

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Brez panike, se bo že navadila. Kar se tiče okusa in vonja, pa baje res drži, saj hormoni naredijo svoje.
Poznam mamico, ki se ji je pupa pri 10 mesecih sama odstavila, ampak je že bila na gosti hrani, tak da se ne boj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem