cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Menstruacija???

clock-img

25.01.2008, 21:10

clock-img

karatina

pencil-img

421

V nedeljo bo 5 tednov od poroda.
Prejšnji teden se je krvavitev ustavila, tudi rumenega izcedka je bilo naslednje dni izredno malo; zadnja dva skoraj nič. Danes zjutraj pa se je spet pričela krvavitev in izgleda isto kot M. Je možno tako hitro?

clock-img

25.01.2008, 21:14

clock-img

pilar28

pencil-img

203

seveda je možno, jaz sem imela čiščo le 1 teden, sicer zelo močno, ampak ...7.teden sem dobila M, čist normalno.

clock-img

25.01.2008, 22:54

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Seveda je možno. Jaz sem jo po prvem porodu dobila 5.teden, po drugem pa 6.teden.user posted image Oba otroka polno dojena.

clock-img

26.01.2008, 08:59

clock-img

saskija

pencil-img

1852

sevedaje možno. sama sem imela vedno tako da je poporodna čišča trajala 6 t pa dva tedna nič in potem prva menstruacija nato pa dalje redno na 28 dni, kljub polnemu dojenju.

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

clock-img

30.01.2008, 16:01

clock-img

SuzanaKK

pencil-img

777

Kaj pa jaz, teče 4. teden od poroda, čišča je bila prisotna skoz, samo par dn že bolj slaba, danes pa šok, sveža kri kot menstrualna, tudi delčki sluzi. A je to tudi lahko menstruacija??? Brez premora med čiščo in m.  Ali me lahko kaj skrbi. Je pa res, da ne dojim in da sem imela ciklus na 22 dni. ALi mi svetujete, da pokličem ginekologinjo? Help!!!!

_____________________________

Smo že trije, januarja bomo pa štirje :)!

clock-img

30.01.2008, 21:12

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

SuzanaKK, pri meni je enako. 18.1. sem rodila. 5 dni sem imela čiščo. Potem 6 dni nič, popolnoma nič. Danes pa že cel dan od mene teče. In me tud kar malo skrbi.
Pri prvem porodu sem pa kljub polnemu dojenju dobila M 6 teden po porodu.

clock-img

03.03.2008, 15:30

clock-img

bambi.t

pencil-img

58

Punce, kakšna pa je bila vaša prva menstruacija po porodu? Jaz sem 6 tednov po porodu krvave čišče ni že več kot dva tedna. Zdaj pa dva dni gosti fleki krvi na spodnjicahuser posted image . Zgleda že kot M, ampak tega je ful malouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem