cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Menstruacija-že po 2,5 meseca???

clock-img

20.12.2004, 23:02

clock-img

filipinka

pencil-img

947

Pozdravljene!
Že iz mojega naslova je razvidno, da sem menstruacijo dobila že po dveh mescih in pol, čeprav polno dojim. Ginekolog mi je namreč povedal, da naj bi se pojavila čez štiri mesece.
Kdaj ste ve spet dobile menstr.? Mislite, da je O.K., da sem jo jaz tako hitro? Me res malo skrbi!:angel:
V.

clock-img

20.12.2004, 23:14

clock-img

Pikabu

pencil-img

3235

Meni je G rekla, da jo ene dobijo prej, ene kasneje. Jaz sem jo tudi dobila ravno dva meseca po porodu, :((:((:((, pa tudi polno dojim. Mislim, da ni nič narobe, pač nimamo sreče, da bi bile kaj dlje brez. Čeprav po eni strani sem je bila sama kar vesela, da vsaj vem, pri čem sem.

clock-img

21.12.2004, 07:27

clock-img

puri

pencil-img

2171

Jaz sem jo pa dobila šele 8-9 mesecev po porodu,samo se mi tudi zdi,da je bolje,če jo dobiš prej! Kot si rekla že sama,tako vsaj veš pri čem si-jaz sem kar ene parkrat mislila,da sem že spet noseča!

lp

:kuza:

clock-img

21.12.2004, 09:09

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

jaz sem jo dobila 6 tednov po porodu, ko sem še dojila. nič takega, pač malo prej, kot sem upala.

clock-img

21.12.2004, 11:12

clock-img

total

pencil-img

4453

Jaz sem jo dobila točno,ko je bil pikec star 1 mesec in sem jo že dobila 3x do sedaj,pa tudi dojim.

Lp

clock-img

21.12.2004, 19:50

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Jaz sem jo dobila včeraj....:zmeden:Mali pa bo star 6 mesecev. Polno ga ne dojim od 4-ih mesecev naprej, ko sem mu začela dodajati gosto hrano.

clock-img

21.12.2004, 19:53

clock-img

African queen

pencil-img

1430

Jaz sem dobila menstruacijo tri mesece po porodu (pri obeh)pa čeprav sem polno dojila oba!
LP

clock-img

21.12.2004, 22:56

clock-img

BARBARA R.

pencil-img

1706

Jaz je še nimam (po 6.-h mesecih in pol) in polno ne dojim že dva meseca.

:muca:

clock-img

22.12.2004, 15:30

clock-img

sonček2*

pencil-img

396

Tut jst sm jo dobila točno po 6 tednih pa polno dojim, tako da to ni nič groznega. Je pa res, da ko sm imela ravno takrat pregled pri g. (prvi pregled po porodu), me je pa takoj dau na UZ, da je preveril, če je slučaaajno kej notr ostal od poroda, pa na srečo ni.

clock-img

05.01.2005, 08:27

clock-img

Anonimen

Hm, dekleta, kaj pa naj pol jaz rečem, ko sem jo dobila šele po 9-ih mesecih?!? Hehe! Se mi pa zdi, da dlje, ko je ni, več je možnosti, da ne bo mleka zmanjkalo! Po tem, ko sem jo dobila, mi je mleko počasi začelo usihati, je pa res, da sem Tii že kmalu po 5. mesecu začela dajati gosto hrano in se je dojke brez težav odvadila pri 10-ih mesecih.

Lep dan vsem skupaj,
Simona

clock-img

07.01.2005, 21:29

clock-img

niki5

pencil-img

1902

Pri prvem otroku sem dobila po 7 mesecih, sedaj tudi upam da čim kasneje. Bomo videli, če bo prej pa kaj čmo.. Za zaščito pa tako uporabljam kondome, tako da se zaenkrat glede zanositve ne obremenjujem.

clock-img

13.01.2005, 21:55

clock-img

bskrle

pencil-img

3409

JA!
Tudi mene je znanka klicala z istim problemom. Kot vem, je to ponavadi res, da po prvih 10 tednih lahko pricakujes menstruacijo, zato pa je ginekoloski pregled ze pri 6. tednih!
Jaz sem imela med obema porodoma le eno. Se tista se je pripravljala pol leta. Tocno ob ciklusu sem imela obupne migrene, za znoret! Trenutno je se nimam, punci ima 9 mesecev, dojim kar dosti, tudi ponoci.
Pa ne se bat se enega dojencka!
Barbara;)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem