cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Menstr. ciklus po porodu

clock-img

25.09.2011, 17:03

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

pozdravljene,
sem 3 mesece po porodu, v teh dneh pričakujem svojo 2. menstruacijo. zanima me, ali se vam je sama dolžina ciklusa po porodu kaj spremenila? pred 1. porodom se svojega cikla ne spominjam, nato pa sem imela zelo redne menstruacije na 25, 26 dni. zanima me, kako bo sedaj....
hvala za odgovore in lp.

< Sporočilo je popravil butt3rfly -- 25.9.2011 17:04:16 >


_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

25.09.2011, 18:13

clock-img

Medea10

pencil-img

1021

Pri meni se cikel ni spremenil, je prišla vsak mesec točno tudi po porodu. Menstruacije so bile edino manj boleče. 

clock-img

25.09.2011, 18:17

clock-img

Anonimen

Pred porodom sem imela neredne cikle in zelo boleče menstruacije. Po porodu so se pa cikli uredili in podaljšali, prva menstruacija po porodu je bila boleča ko sto user posted image , naslednje so bile pa potem manj boleče kot pred porodom.

clock-img

15.10.2011, 17:07

clock-img

Roberta69

pencil-img

1225

Po 2 porodih nobenih sprememb.

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

clock-img

26.10.2011, 13:42

clock-img

Togo

pencil-img

14

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .

clock-img

26.10.2011, 19:41

clock-img

olimia

pencil-img

674


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .



mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana

clock-img

27.10.2011, 07:47

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647


IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .



mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana



enakouser posted image s tem, da sem kot že rečeno, M dobila 2 meseca po porodu. tudi ovulacijo že lepo zaznavam. sedaj čakam na svojo tretjo oz. upam, da je ne bo iz pravega razloga, čeprav imam občutek, da so se mi cikli po porodu podaljšali. prej so bili dolgi redno 26 dni.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

clock-img

28.10.2011, 22:26

clock-img

marjetka1975

pencil-img

114

Jaz sem dobila menstruacijo 2 meseca po porodu, cikel pa imam enak kot pred porodom:)

clock-img

25.11.2011, 08:28

clock-img

Jana73

pencil-img

231

IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .



mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana



Kar delajte na njemuser posted image . Mogoče vas pa preseneti in menstuacije sploh ne bo! Oh, sanje! Pol leta nič, pa nosečnost... Leto in pol brez menzesa!! Sanjsko. Upam, da vam rata!

< Sporočilo je popravil Jana73 -- 25.11.2011 8:29:38 >

clock-img

25.11.2011, 16:49

clock-img

olimia

pencil-img

674


IZVIRNO SPOROČILO: Jana73

IZVIRNO SPOROČILO: olimia


IZVIRNO SPOROČILO: Togo

Eno vprašanje: kdaj ste pa dobile prvo menstruacijo? Po porodu mislimuser posted image .



mali je star pol leta in je še vedno ni, pa bi rada da pride, ker želimo še enega člana



Kar delajte na njemuser posted image . Mogoče vas pa preseneti in menstuacije sploh ne bo! Oh, sanje! Pol leta nič, pa nosečnost... Leto in pol brez menzesa!! Sanjsko. Upam, da vam rata!



Ja, to bi blo pa res sanjsko. Tudi jaz upam, da nam rata, zato tudi redno user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem