cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Menjava mleka

clock-img

07.06.2008, 10:40

clock-img

matic0105

pencil-img

305

Ojla.

Tole me zanima: našemu user posted image  smo v začetku dajali Aptamil Prematil (rojen v 36.tednu). Bil je zaprt, imel in ima še krče 24 ur na dan. Zamenjali smo mleko in smo na Novalacu proti kolikam. Ker očitno ne pomaga, me zanima, ali bi lahko (po dobrih dveh tednih) spet prešli na Aptamil?

Kaj menite? Menda ni dobro toliko menjati in "skakati" iz enega mleka na drugega?
Papa

clock-img

07.06.2008, 14:59

clock-img

KRTR

pencil-img

134

po moje ni nič narobe če gresta nazaj na Aptamil. Jaz osebno sem pristaš Aptamila, zdi se mi najboljše mlekouser posted image Tudi jaz sem uporabljala 14 dni Novalac Ac proti kolikam , ampak ker ga ni več za dobit sma šla kar na Aptamil. Nevem ali je Novalac res tako dober, ker ga vsi uporabljajo, jaz nisem opazla neke spremembe med njima.


našega tudi zvija in napenja po Aptamilu in tudi po Novolacuuser posted image

lp
j

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem