cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mehke dojke pred dojenjem

clock-img

14.11.2007, 12:43

clock-img

Daschi

pencil-img

1037

Prebiram tale forum o dojenju in me res zanima, večina tistih, ki dojite, pišete, da imate nabite dojke pred dojenjem. Naša mala je stara tri tedne in zadnje dni opažam, da imam tudi pred dojenjem mehke dojke.
A zdaj to pomkeni, da ni dovolj mlekauser posted image
Spijem najmanj 6 litrov tekočine, jem zadosti, tudi aktivna nisem pretirano - no, kolikor se to da pri štirih otrocih...
Mala je sicer proti večeru bolj budna, bi bila ves čas priklopljena name, ampak vseeno ne dodajam in vztrajam.
Je torej to, da imam mehke dojke znak, da ni dovolj mleka ali ne?
Jaz sem že pozabila, kako je bilo pri ostalih otrocihuser posted image

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

clock-img

14.11.2007, 12:45

clock-img

Anonimen

Je torej to, da imam mehke dojke znak, da ni dovolj mleka ali ne?



Absolutno ne. Ti samo pristavljaj, pa bo vse v redu.

clock-img

14.11.2007, 12:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

14.11.2007, 12:51

clock-img

piščanc

pencil-img

3674

to se bolj zgodi, ko se povpraševanje in ponudba uskladita. še posebej, če si že imela tri otroke, so dojke že precej natempirane. navali mleka in zastoji so bolj značilnost prvih nosečnosti.

meni so se pri drugem otroku dojke nafilale takrat ko je začel vleči. pri prvi je pa komaj zagrabila bradavico, ker so otrdevale že prej.

tudi če dojiš na pol ure, se bo mleko delalo predvsem med dojenjem. pri štirih otrocih pa se predvsem pazi da ne boš preutrujena

_____________________________

iz malega zraste veliko

clock-img

14.11.2007, 13:01

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Mislim, da je tvoja skrb odveč. Če je mala pridna in ne joka, potem je sita in imaš dovolj mleka.

Jaz imam včasih ful polne dojke, pride pa vmes kaki dan, ko se mi zdi, da imam čisto posušene. Pa user posted image  vseeno vleče in koliko vidim, tudi teče ven, mala je zadovoljna in sita. Sem pa slišala, da se dojke s časoma nekak prilagodijo in niso več tak kot "tempirane bombe".

clock-img

14.11.2007, 13:35

clock-img

Daschi

pencil-img

1037

Uf, hvalauser posted image . Zdaj sem pa res bolj pomirjena. Sploh ne vem, zakaj si tokrat ne zaupam najboljuser posted image  
Res hvala za odgovoreuser posted image .

_____________________________

Naj nikoli ne izdam otrokovega zaupanja, zadušim njegovega upanja ali uničim njegovih sanj.
(M. Wright - Edelman)

clock-img

14.11.2007, 21:12

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Če lepo napreduje, je vse ok. Meni se je tudi dogajalo, da so bile kao prazne, ampak jedla pa je in teklo je user posted image
Tako da skrbi so odveč.

clock-img

14.11.2007, 21:16

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

IZVIRNO SPOROČILO: Daschi

Je torej to, da imam mehke dojke znak, da ni dovolj mleka ali ne?



Ne, to ni to. Dojke niso posodice, v katerih bi mleko stalo in bi ga potem otrok spil.  Se dela sproti, med dojenjem, tako da kr brez panike, sploh če ti otrok lepo napreduje, pridno lula in kaka. Morda sta se vama ponudba in povpraševanje že lepo uskladila, pa je to to.user posted image  Mamica, mleka imaš dovolj, kapiš?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem