cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Medike - 10.dan - škrob

clock-img

24.05.2006, 08:59

clock-img

mala Zala

pencil-img

458

Živjo!

Kako? Danes se bomo mastile s krompirjem, rižem, zelenjavo,...

Komaj čakam za kosilo eno porcijo restanega krompirčka pa paradižnikovo solato. Njami (sem pač krompirjevkauser posted image )...

Pa ve, kako je bilo včeraj? Jaz bom kar iskrena: meni ta teden kuha mami, pa se moj po službi oglsai po kosilo in ga prinese domov. Včeraj bi kosilo jedla šele ob 16h, pa me je okoli enih popadla taka huda lakota, da sem napadla hladilnik. Sicer sem jedla same beljakovineuser posted image user posted image : sendvič s poli salamco in sirom, pa še ni blo dost, sem še en jogurt čez zmlatla.
No, zvečer sem imela pa itak tako slabo vest, da nisem nič večerjala.

Pa kupila sem si Perfect slim od Loreala, da se bom vsak dan po tuširanju malo zmasirala. Meni je zelo fajn, sem ga že imela tri leta nazaj, pa je bil rezultat zelo dober. O, kje je tistih 55 kguser posted image !!! No, če bom dovolj vztrajna... Back to reality!!!!

Lep, čeprav deževen dan!

clock-img

25.05.2006, 06:43

clock-img

aisha3

pencil-img

60

malazala...nič se ne sekiraj...veš kolko nas je takih...
Jaz si posebej šparam ene hlače, da bi si jih zopet oblekla, kot pred leti....
In takrat ko imam slab dan, sem jezna sama nase, da sem se pujs tako zapustila....
Ko pa sem dobre volje, pa se tolažim s tem, da moram biti pridna in vztrajna.....

Danes bomo jedli:
Z: breskvi+kava z mlekom
M: breskev
K: pečen krompirček z veliko skledo solate
V: ne vem še, če bo pozno kosilo, najbrž nič...

Lep sončen dan vsem...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem