cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Med

clock-img

24.02.2005, 17:21

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Ojla, mene pa zanima če je med alergen? Ali ga lahko jem, čeprav dojim?

LP, Tea:sloncek:

clock-img

24.02.2005, 17:25

clock-img

tinica

pencil-img

501

Pomojem ga lahko ješ, jaz sem ga v bolnici dobila vsako jutro za zajtrk.

clock-img

24.02.2005, 17:25

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Je alergen. Ampak ti ga lahko ješ, samo pikici ga ne dat. Jaz sem ga jedla ves čas, zdaj pa recimo pijem Endovital, ki ima tudi med in propolis notri.

clock-img

24.02.2005, 18:23

clock-img

Tejči

pencil-img

1963

Hvala punce, danes bo "medeni" večer:)

Mala maja, še sreča, da si napisala, da se naj izogibam kostanjevega meda-tega ne maram..cvetlični pa mi je full dober.

Lp, Tea:sloncek:

clock-img

25.02.2005, 11:43

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Jaz pa imam najraje kostanjevega. Sem ga jedla ves čas kar sem dojila.

Vseeno potem poglej, če ima mala kakšno reakcijo.

Jaz sem tudi pri jagodah pazila. Sem jih pojedla nekaj in po dojenju sem ga pač opazovala. Čez par dni sem jih že več pojedla in spet opazovala. Ko sem videla, da je ok, sem se jih pa kr fajn napokala.:)Pozneje sem tudi njemu dala malo jagod in je bilo ok.

clock-img

25.02.2005, 12:00

clock-img

malika

pencil-img

3199

O tem bo kaj več vedela Seven. Meni je svetovala, da je kupljen -trgovinski med OK, medtem ko domač ni, zaradi ene bakterije :zmeden: Seven na pomoč dalje :bravo:

clock-img

25.02.2005, 13:10

clock-img

Ajsha

pencil-img

459

Ni razlike med domačim in kupljenim - oba imata lahko spore bakterije Clostridium botulinum in njen toksin, ki povzroča bolezen botulizem, ki je za majhne otroke zelo nevarna. Starejši imajo že bolj razvit prebavni in živčni sistem, da z količino toksina, ki bi bil lahko prisoten v medu, botulizma ne dobijo.

To je to.

LP!

clock-img

25.02.2005, 20:50

clock-img

Mojca20

pencil-img

1268

Strinjam se z Jančiko!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem