cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mešanje materinega in adaptiranega mleka

clock-img

13.01.2008, 21:47

clock-img

malaaja

pencil-img

9

Imam vprašanje in sicer ali se lahko meša materino mleko in adaptirano mleko? Imam namreč dvojčka stara en mesec in mi včasih zmanjka malo mojega mleka. Ali se lahko meša moje in adaptirano mleko v eni posodi? V porodnišnici sta dobila Novalac in sem s tem poizkusila tudi doma, vendar sta oba bruhala. Ima kdo nasvet kaj storiti?

clock-img

13.01.2008, 22:27

clock-img

pikalonca

pencil-img

561

Seveda lahko zmešaš svoje in adaptirano mleko. To sem tudi sama nekaj časa počela pri taprvi. Izčrpala sem si svoje mleko, posebej naredila adaptiranega in nato skupaj zlila v flaško. Če pa ti po Novalacu večkrat bruhata, zamenjaj mleko.

_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem.

clock-img

13.01.2008, 22:27

clock-img

Anonimen

Po mojem, da ne, ampak sam ugibam. Morda se javi kakšna z izkušnjami. user posted image

clock-img

13.01.2008, 22:33

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Lahko zmešaš. Jaz sem imela pri drugem otroku v porodnišnici premalo mleka in sem po podoju šla še na pumpo, sestre pa so potem načrpano mleko zmešale z adaptiranim in ga po brizgalke dale otroku.

clock-img

14.01.2008, 08:49

clock-img

jagoga

pencil-img

953

Jaz sem si svoje mleko črpala in ga dajala jesti po flaški ločeno od adaptiranega. Najprej moje, potem pa sem v isti faški zamešala še adaptirano, tako da če je kaj pustil sem stran zlila la adaptirano meko in ne svojega.

clock-img

14.01.2008, 16:26

clock-img

only_me

pencil-img

392

mah ne vem. Ampak glede na to, da sem jaz svojega podojila, pol mu pa še dodatek ponudla.... se je pač v želodčku premešalo. Tak da ne vidim razloga, zakaj ne bi.

clock-img

14.01.2008, 17:43

clock-img

valči

pencil-img

2344

IZVIRNO SPOROČILO: jagoga

Jaz sem si svoje mleko črpala in ga dajala jesti po flaški ločeno od adaptiranega. Najprej moje, potem pa sem v isti faški zamešala še adaptirano, tako da če je kaj pustil sem stran zlila la adaptirano meko in ne svojega.


Tako jaz naredim,kmo treba dat dodatek včasih zvečer.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem