cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mazoljčki okoli oči

clock-img

25.09.2005, 14:46

clock-img

cekrček

pencil-img

108

Ojla

Mene pa zanima kaj bi lahko pomenili mazoljčki, ki se mojemu 5 mesecev staremu sinčku že nekaj časa pojavljajo okoli oči.Bolj izraziti so samo okoli desnega očesa.Pediatrinja nama je dala eno kremico s katero naj bi ga mazala , ker pravi da naj bi bilo to od solzic user posted image  ampak ta krema nič ne pomaga , čudi me pa tudi to da bi bilo to od solzic , ker otrok bolj malo joka poleg tega mi je pa čudno zakaj se mu potem to ni pojavilo že prej.Okoli učka je čist rdeč in mislim da ga malo srbi ker si z rokico menca po učku.Sploh ne vem več kaj naj naredimuser posted image .Umivala sem mu oko s fiziološko, s kamilicami, mazala s kremico in čist nič ne pomaga.Ali ima mogoče katera izkušnje s tem?

Lep pozdravček, Cekrček

clock-img

25.09.2005, 16:04

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Na žalost ti ne znam pomagat, moje mnenje pa je, da to tudi ni od solzic. Je pa res, da jaz nisem pediatrinja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem