cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Materino mleko v hladilniku

clock-img

31.12.2010, 17:01

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Zdravo!
Malo za hec ali pa vprašanje, kakorkoli....brala sem torej, da je "po novem" lahko mleko v hladilniku celo 8 dni. In seveda z vsem navdušenjem jaz to hranim v hladilniku. Sčrpala sem si takrat, ko sem si pač lahko (najlažje zjutraj) in potem porabila največkrat zvečer za mlečno kašico. Vendar se mi je sedaj že 2x naredilo, da je po 2 dneh bilo mleko (milo rečeno) user posted image . Tako da vsaj moje mleko je obdelano tako, da zdrži le 1 danuser posted image .

clock-img

31.12.2010, 17:16

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Pol je moje mleko podobno tvojemu user posted image Tudi po ene 2 dneh začne po kislem dišat. Jaz ga vedno samo povoham in vem ali je v redu ali ni.
Itak ga pa naš mulc ne mara po flaši in ga nekaj časa šparam v hladilniku, potem ga pa stran zlijem- ene 2 deci na dan. A ga katera rabi?user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

31.12.2010, 17:32

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj

clock-img

31.12.2010, 17:36

clock-img

sami0804

pencil-img

6757

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

ne vem kje si staknila 1o dni user posted image   največ 4-5 dni shranjevat do -4 stopinj


http://www.storklja.si/index.php?id=880

clock-img

31.12.2010, 17:47

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

To je iz leta 2003 !

clock-img

31.12.2010, 21:48

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Sem gledala tudi novejše članke, ki govorijo o tem (ne o 10, ampak o 8 dneh). Pa dobr, men niti 4 dni ni zdržalo...že po 2 dneh se je sfižilo. user posted image user posted image

clock-img

31.12.2010, 22:19

clock-img

Izabelina

pencil-img

1911

men je patronažna sestra rekla, da mleko v hladilniku hranim 24 ur... v zmrzovalniku do 3 mesece...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

clock-img

01.01.2011, 11:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.01.2011, 18:39

clock-img

cebelica_

pencil-img

70

jaz sem ga tudi v 24ih urah porabila, če ne sem ga zlila stran.
kar sem dala v skrinjo, mi je pa zasmrdelo user posted image in to par litrov mleka.. user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem