cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mariborčanke, kam na pregled za šive?

clock-img

28.08.2006, 22:04

clock-img

magnolija

pencil-img

214

Tiste, ki ste rodile v mariborski bolnišnici, pa ste imele morebiti kake težave s šivi, kam ste šle na pregled?Babica je rekla naj grem tja, kjer sem dobila odpustnico, ampak le ta je prišla po poštiuser posted image
Pa če slučajno veste kdaj delajo?

clock-img

28.08.2006, 22:29

clock-img

Anonimen

Babica je rekla naj grem tja, kjer sem dobila odpustnico, ampak le ta je prišla po pošti


Če si ležala v porodnišnici, je odpustnica tudi prišla od tam (od drugje te niso mogli "odpustiti"), tako da kar pokliči tja, če ni pravi naslov ti bodo vsaj vedeli svetovati. Drugače bi se pa jaz obrnila na svojega G.

clock-img

28.08.2006, 22:31

clock-img

Anonimen

Babica je rekla naj grem tja, kjer sem dobila odpustnico, ampak le ta je prišla po pošti


Odpistnica je definitivno prišla iz porodnišnice oz. porodnega oddelka bolnišnice, tako da se kar nanje obrni.

clock-img

31.08.2006, 19:05

clock-img

Lenka_

pencil-img

24

Upam da nisem prepozna z odgovorom. Za šive, če so se ti vneli ali pa kaj podobnega če je fejst hudo pojdi kar doli v sprejemno ambulanto-levo kak noter prideš v porodnišnico. Še boljše če prej pokličeš tja pa poveš da prideš. Sama sicer nisem mela problemov, sem pa bla dolgo tam noter tak da sem videla marsikaj:) in vem kak to laufa tam

_____________________________

http://a-lenka.moj-album.com

clock-img

03.09.2006, 11:17

clock-img

magnolija

pencil-img

214

hvala lepa, sem šla kr gori kjer se naroćaš za ctg, pa k sreči blo vse ok.prehitro sem delala paniko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem