cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mamice, pomoč - sušilc

clock-img

18.12.2005, 11:54

clock-img

koruzica

pencil-img

123

Hojla

Nekaj sem že raziskal, nekaj je brisano, nekaj vem, pa vendar;

Kašnega, ( tip - firma ), kakšen en.razred( A ali B en. razred sploh obstaja?), za kolk perila, pa čepki so nekje omenjeni za postavitev na stroj, ker drugam ga nimava kam dat; kako priklopiš na odtok, a se dobi kaka posebna cev, pa neka regulacija temperature in vklopa je bila nekje omenjena... 
 
Hvala za pomoč in lp

user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.12.2005, 12:03

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

Firme ne bom reklamirala (je naša), za kolk perila? - 5 kg, odtok? - ga ne rabiš, če imaš kondenzacijskega/drugih že skorajda ne prodajajo več, če najdeš kje kakšnega energijski razred A, mi pa prosim javi user posted image , pomoje ga še niso naredili.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

18.12.2005, 12:21

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

Najenostavneje je kupit kondenzacijskega, ki zbira vodo v posodi, ki jo enostavno odliješ, lahko pa porabiš vodo tudi za npr. likalnik, ker je destilirana.

Drugače imam jaz dobre izkušnje z gorenjevim, imamo prejšnji model WT981, zdaj pa so že novi modeli s celo 5 letno garancijo, kar ni slaba ideja.

Imamo ga postavljenega z vakuumskimi nogicami na pralni stroj, zgoraj pa hranimo razna čistila do katerih ne smejo priti otroci.

< Sporočilo je popravil primoza -- 18.12.2005 12:23:18 >

clock-img

18.12.2005, 12:45

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Hojla, kar se tiče energijskega razreda A, obstaja tak sušilec. Ena tuja znamka, ki je ne poznam, ampak stane pa 300.000Sit. Sam me pa res zanima, kolk je res A razred, če so edini- drugi pa so še vedno pri razredu C.

clock-img

18.12.2005, 13:15

clock-img

NinaŠ

pencil-img

5709

Dodala bi le, da je fajn, če ima sušilec senzor vlažnosti, saj to utegne čas sušenja zmanjšati za več kot polovico (vsaj pri nas je tako).

LP

clock-img

18.12.2005, 13:29

clock-img

Primoza

pencil-img

4733

IZVIRNO SPOROČILO: NinaŠ

Dodala bi le, da je fajn, če ima sušilec senzor vlažnosti,



Čudno, prvič slišim da obstajajo tudi sušilci brez senzorja vlažnosti.

clock-img

18.12.2005, 15:28

clock-img

koruzica

pencil-img

123

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Firme ne bom reklamirala (je naša), za kolk perila? - 5 kg, odtok? - ga ne rabiš, če imaš kondenzacijskega/drugih že skorajda ne prodajajo več, če najdeš kje kakšnega energijski razred A, mi pa prosim javi user posted image , pomoje ga še niso naredili.




Nič hudega....

Hvala vsem za nasvete...Za firmo se nisem odločil....še....Nekak imam možnost dobit Candy-jevega z lepotno napako, kar precej popusta...Mamo pa od Gorenja pralni stroj, pa zaenkrat vredu dela, pa glede na to, da je garancije 5 let, se bomo mogoče nagnili kar na domačo firmo...mene predvsem zanima, to okoli kondenzacije, in namestitve, ker tehnični operater bo itak D@isy, pa Hana je že tudi v pomoč...( zadnjič je skor v pralni stroj zlezla in ven ni mogla...user posted image )

lpk

clock-img

18.12.2005, 15:58

clock-img

CatJa

pencil-img

5068

IZVIRNO SPOROČILO: koruzica

pa Hana je že tudi v pomoč...( zadnjič je skor v pralni stroj zlezla in ven ni mogla...user posted image )

lpk




Ti, ti, ti, ati, pa ja v navodilih piše, da otroci in živalce niso za v pralni stroj! user posted image


Če te še kaj zanima glede Gorenjevih aparatov, me lahko kontaktiraš na ZS. Ti bo moj pomagal.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

clock-img

18.12.2005, 21:10

clock-img

urška

pencil-img

3136

kolikor vem dobiš elektroluxovega, ki je razred A. stane okoli 250 tisoč.
drugače so pa načeloma C; razen pralno sušilni Indesit se dobi B

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem