cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mamica po porodu

clock-img

06.11.2008, 16:18

clock-img

glorija007

pencil-img

11

Opazila sem, da se pričenja neka nova oblika vadbe aerolates za mamice z dojenčki v Ljubljani user posted image in se sliši super vendar me zanima, če že imate izkušnje s čim podobnim? Prepričujem se, da bi bilo smiselno priti nazaj v formo ampak še izbiram kam in zakaj ... kakšna ideja morda nasvet?

clock-img

12.11.2008, 10:47

clock-img

stunfek

pencil-img

2014

meni se najbolj dopade ven na sprehod z vozickom :) sicer pa bi si potem vzela cas (ce je seveda moznost) in odsla sama na aerobiko...naj kdo drug popazi na dojencka ta cas. sicer pa je vsaka oblika vadbe vec kot dobrodosla in ce se ti dobro slisi kar na juris :)

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

clock-img

12.11.2008, 14:35

clock-img

D.anna 76

pencil-img

721

Meni niso všeč razne organizirane vadbe v zaprtih prostorih.

Najceneje in zdravo je gibanje na svežem zraku. Zdele ko prihajajo hladnejši dnevi lepo ven z vozičkom, pa hitra hoja ali daljši bolj intenziven sprehod v naravo ne bo škodil ne mami ne dojenčku. Če gre pa še očka zraven je pa to že kukr organizirana vadba user posted image user posted image .

clock-img

12.11.2008, 21:24

clock-img

*zoe*

pencil-img

971

IZVIRNO SPOROČILO: D.anna 76

Meni niso všeč razne organizirane vadbe v zaprtih prostorih.

Najceneje in zdravo je gibanje na svežem zraku. Zdele ko prihajajo hladnejši dnevi lepo ven z vozičkom, pa hitra hoja ali daljši bolj intenziven sprehod v naravo ne bo škodil ne mami ne dojenčku. Če gre pa še očka zraven je pa to že kukr organizirana vadba user posted image user posted image .



Točno tako user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

12.11.2008, 21:34

clock-img

jajula

pencil-img

1191

meni osebno vadba z dojenčkom ne bi lih znesla, ker ima user posted image  svoje ure in al bi bla ob uri za telovadbo lačna/zaspana/al kej kar zahteva pozornost. tko da raje hodim sama, tko da imam čas da se posvetim sama sebi (kar je tud dobr za moje psiho.stanjeuser posted image )

< Sporočilo je popravil jajula -- 12.11.2008 21:35:15 >

clock-img

13.11.2008, 12:08

clock-img

glorija007

pencil-img

11

Danes sem bila na omenjenem aerolatesom in mi je bil zelo všeč. Sedem mamic z dojenčki nas je najprej "zašvicalo" user posted image potem smo pa delale pilates. Jaz sem ga prvič in že osnove so težke! Tudi sama nisem ravno zagovornica hitrih dinamičnih vadb, saj mi že poskoki ne pašejo ampak je inštruktorica naredila takšno luštno uro, da nam je bilo vsem ušeč. Točno tisto, kar sama ne znam in kljub vsemu z velikom občutkom strokovnosti.

Glede sprehodov je pa tako. Vsi vemo, da sprehod, izpadni koraki in podobno niso dovolj za krepitev telesa po porodu. Ni govora zgolj o kondiciji pač pa je zame večji poudarek na tem, da telo okrepim. In glede na to da mamice nimamo dovolj znanja kako, so zato tu strokovnjaki. In priznam, da raje dam tudi kaj nase, saj je le zadovoljna mami lahko dobra in učinkovita. user posted image

Tako da mamice juriš na druženje. Tudi to je čar takšnih skupnih ur. Vsaj jaz sem to ugotovila, ko sem se z eno mamico tako zaklepetala, da je minilo takoj pol ure in se mi je potem inštruktorica kar smilila, ko naju je čakala. user posted image

< Sporočilo je popravil glorija007 -- 13.11.2008 12:09:32 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem