cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Malčka povozil kombi

clock-img

21.01.2008, 22:11

clock-img

Zvezdica

pencil-img

6006

Zdaj sem na 24 ur prebrala, da je malčka povozil kombi.
Grozno. Ne morem si predstavljat take bolečine.

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakronika/20080121_3115462.php

Mami in očetu ob izgubi iskreno sožalje, malemu anglečku pa večni mir.

Sandra







_____________________________

i belive i can fly....

clock-img

21.01.2008, 22:23

clock-img

TIA22

pencil-img

1114

KO OTROCI SE V ANGELČKE SPREMENIJO...
 
NAS NE ZAPUSTIJO...
 
AMPAK NAD NAMI BDIJO...

 
 
SOŽALJE VSEM PRIZADETIMuser posted image

clock-img

21.01.2008, 23:05

clock-img

madela

pencil-img

4734

Iskreno sožalje staršem in vsem bljižnjim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kako je to hudo,da po takšnih nesrečnih naključjih morajo umreti ravno nedolžni otroci,ki so še komaj začeli živeti. Jezna sem,ker boli srce,jezna sem,ker se to ne bi smelo dogajat!!
Sedaj lahko le tiho jokam in prižgem svečko za malčka in mu zaželim,da ga angelčki čuvajo tam nekje med zvezdicami.user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 00:47

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 00:50

clock-img

soncek28

pencil-img

239

O bog,srce me boli,ko tole pišem.user posted image ZAKAJ se nam dogajajo takšne stvari,in nas vedno udari tam ko najbolj boli???user posted image
Ubogi otrokuser posted image ,kaksno usodo je imel,starši pa tudi.
SOŽALJE vsem bližnjimuser posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 07:12

clock-img

NATAŠI

pencil-img

3258

bogi otroček, hudo je, težko je,.. saj ni besed. sožalje očku in mamici in ostalim ki so ga poznali. šofer pa - težko mu je

user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

22.01.2008, 08:13

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Iskreno sožalje vsem žalujočim user posted image user posted image user posted image .

clock-img

22.01.2008, 10:21

clock-img

špelin@

pencil-img

16873

Iskreno sožalje... user posted image user posted image user posted image  Ojej user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 11:01

clock-img

Tejcha

pencil-img

840

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Iskreno sožalje !




_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

clock-img

22.01.2008, 11:50

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.01.2008, 11:57

clock-img

Colt

pencil-img

2988

Približno 20 let nazaj je valjar zapeljal čez 4 letnega dečka v moji vasi. Mati je videla razultat. Njen krik slišim še sedaj. Naj počivajo v miru.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


clock-img

22.01.2008, 17:55

clock-img

madela

pencil-img

4734

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Približno 20 let nazaj je valjar zapeljal čez 4 letnega dečka v moji vasi. Mati je videla razultat. Njen krik slišim še sedaj. Naj počivajo v miru.



Ojej,tole je pa več kot grozno. Uboga mamica,verjetno si nikoli ne bo izbrisala iz spomina tega prizora user posted image user posted image

clock-img

23.01.2008, 12:31

clock-img

Anonimen

Grozno.user posted image Moje sožalje!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

23.01.2008, 17:05

clock-img

Serendipity

pencil-img

5124

user posted image

ISKRENO SOŽALJE

clock-img

24.01.2008, 20:08

clock-img

Mia007

pencil-img

210

user posted image  Dragi fantičekuser posted image  Naj te čuvajo angelčki,veliko prezgodaj si zaspančak v večni mir.user posted image user posted image


Staršem, babici in vsem njegovim  iskreno sožaljeuser posted image .


(odgovor članu Vesnyca


_____________________________

Skozi bele oblake in tihe korake
občutim, ko se vračaš k nam.
Zaznam v najbolj samotni tišini
novega večera mesečinizvezdo, ki tam le za nas nežno tli.V vetru tvoji dotiki milo božajo nas
vem, da si tu, varuješ nas...

HVALA VSEM..

clock-img

24.01.2008, 21:12

clock-img

dalin

pencil-img

1806

Boščekuser posted image user posted image user posted image .Pa toliko je bil star,kot je moj sine.
Naj ga angeli čuvajouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Žan 27.09.2006

clock-img

12.02.2008, 12:14

clock-img

Teya*D.

pencil-img

391

user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem