cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mačke...78.dan(S)

clock-img

17.11.2006, 06:31

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojlauser posted image

Ste se posladkale včeraj zvečer? Uf, jaz sem se toliko, da bom komot (upam!) zdržala danes brez cukra.

Moram se pa pohvalit, da že 3 dni hodim ob večerih laufat. Prav paše.....samo zbrcat se je treba s kavča. Ko pade tema, greva z user posted image nabirat kondicijo. Nama obema manjkauser posted image

Drugače pa danes jabolka, zelenjava in oreščki.



lep deževen dan

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

17.11.2006, 06:38

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Jutro!
Tudi meni je včeraj tako padel cuker, da sem si za večerjo privoščila kar nekaj napolitank.
Telovadba ali laufanje pri meni ne pride v poštev. Sem preveč lena za kaj takega, vsak večer pa tako utrujena, da mi še za živet ni. user posted image  Ampak, vsak večer me boli tudi zadnja plat.
Danes pa sadje. Upam da bom zdržala. Moram pa pogruntat, kaj naj za kosilo naredim otrokom. Moža tako ali tako ne bo doma.

clock-img

17.11.2006, 07:45

clock-img

njelci

pencil-img

283

ojla...ja včerej sem si nardila ciganski štrudel...ful je bu dober...jst se tudi nič pretirano ne gibljem pa bi blo fajn da bi se user posted image  upam da bom kmalu tudi za to poskrbela...
danes sa sadje, zelenjava

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem