cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mačke...70.dan(S)

clock-img

09.11.2006, 06:33

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojlauser posted image

Ste se nasladkale včeraj zvečer?? Jazs em se tako napokala, da me je skoraj razgnalo. Sem pojedla gromozanski kos tiramisuja + še nekaj koščkov mojega peciva. Vauuuuu, je blo dobruser posted image Pol se pa čudim od česa mi rit rasteuser posted image

Danes imam pa s seboj mandarine in jabke. Potem grem pa itak do večera na sejem na Gospodarca in menda me tam ne bo kaj premamilo.


lp

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

09.11.2006, 07:29

clock-img

KATI321

pencil-img

178

 Dobro jutro!

Ja Cukerček, ti na Gospodarca, jaz pa po službi za hišo štrihat les. Tako mi vsaj na kraj pameti ne bo padlo, da bi še kaj jedla. Tako je pač pri meni, če sem v službi, še nekako gre, ko pa sem doma samo iščem.

clock-img

09.11.2006, 07:39

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Meni je pa vedno najhuje, ko so kaka praznovanja. In valda gore hrane. Potem pa vsi čukasto gledajo, če se ne bašeš ves čas. Pol pa vzamem en kos....pol je pa konc. Kot droga. Ko začneš ne moreš nehat.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem