cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mačke...58.dan(V)

clock-img

28.10.2006, 06:19

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutro, vodenkeuser posted image user posted image !

Kako ste? Jaz sem presenetljivo "živa" za to zgodno uro. Imam po dolgem času delovno soboto in zato že visim tukaj. Ob kupici vodeuser posted image

Ja, danes torej vodni dan. Upam,da bo lepo vreme, da jo smuknemo kam na izlet. Da ne bo prevelike krize. Če pa kriza bo, si lahko privoščite kako sirovo luknjico, kakega ogledanca ali ovohanca (recept:skuhaš dišeče kosilo nehujšajočim in potem sam ogleduješ in ovohavaš dobrote....to je dovoljeno).


lep dan, Cukr(ki se bo, upam, stopil v vodi)user posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

28.10.2006, 19:10

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Kot  sem napisala že včeraj, sem imela vodni dan včeraj, danes pa sem bila po jutranji kavi in banani pridna do pol enih, ko sem pojedla malo kruha, ob pol štirih pa porcijo srninega golaža. Pa vam povem, da je mojemu trebuščku sicer pasal, mi pa sedaj v njem leži kot kamenje. Bi bilo skoraj bolje, če nebi jedla nič. Pa kaj ko na koči, kamor smo bili povabljeni, vode pač ne strežejo.
Vseeno še v naprej lep večer.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem