cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Mačke...50.dan(B)

clock-img

20.10.2006, 06:42

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Jutro!!!

Kako ste preživele sadni dan?? Jaz sem ga po pravilihuser posted image  Toda kile mi stojijouser posted image očitno bo treba še kaj storit, da se premaknejo dol.


Danes pa so na vrsti beljakovine. Že včeraj sem naredila mesne kroglice v omaki. Delala sem jih prvič zato upam, da bodo dobre in predvsem užitne. Zgledajo že lepouser posted image  Za zajtrk pa jabolka. ZA večerjo pa še ne vem...če bo meso ostalo ga bo itak pesjanček naš dobil, tako da bo kaka salama najbrž.


lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

20.10.2006, 07:27

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Zravo!

No pa me računalnik zopet za...... Sporočila mi briše kot za stavo.
Cukerček, torej si ti tudi takšna reva kot jaz. Saj vem da grešim, ampak tudi ne tako, da bi mi morale kile kar stat. V 50 dneh 7 kg je pa malo malo, a ne? Vem da bi morala telovadit, pa kaj ko to ne gre. Pred leti sem se odločila, da bom hujšala s telovadbo. Prvi večer sem bila sama doma in je bilo v redu, že drugi večer pa je bil doma tudi mož in ko sem se ''spravila'' k trebušnjakom, se mi je tako smejal, da mi je volja do telovadbe za vedno odšla. Sedanja fiskultura je taksi služba za otroke in letanje po bajti.
Meni je včerajšnji dan ob 3 jabolkah in 2 grozdih minil brez problemov, čeprav smo zvečer kuhali in pekli kostanje, pa nisem poizkusila niti enega.
Kaj pa danes. Lušta se mi golaža, pa kaj user posted image , ko ga nimam časa skuhat. Za dopoldan še imam grozdje in jabolka, do takrat, ko se moram spravit za štedilnik pa bom že dobila kakšno idejo, če drugo ne pa skledo radiča.
Sem se razpisala, se vidi da je petek in da najverjetneje doma ne bom čez vikend prišla do računalnika.
Če se ne beremo kaj, lepo se imejte do ponedeljka in brez prekrškov prosim.

clock-img

20.10.2006, 07:40

clock-img

Anonimen

Jutro

Kati321 ti praviš v 50 dneh 7 kg. Kaj pa pri meni, ko je šlo samo 4 kg dol. Mi že lep čas kg stojijo.

Včerajšni dan je bil samo v mislih po načrtu. Je mama skuhala špinačo in pire krompir in seveda nisem mogla reči ne. Sem pa čisto malo pojedla.

Danes grem pa naprej po planu. Mesek ali pa jajčka. Joj, pa mlekec je tudi dovoljen. No, ne vem kako bo, bo že nekaj.

clock-img

20.10.2006, 07:42

clock-img

Barbel

pencil-img

51

Živjo, mačke in BRAVO!

Mene pa zanima če uspete kaj telovaditi? Ker jaz sem podoben model kot KATI321: fiskultura v stanovanju in za ta malima. Se mi zdi premalo, ker sem večino časa pred računalnikom ali v avtu! Še vedno iščem varianto zase, pa še zima je tukej in kratki dnevi...

Vam pa povem, da ste prava motivacija in vas že lovimo  user posted image ....

lep vikend


_____________________________

Ba

clock-img

20.10.2006, 07:59

clock-img

njelci

pencil-img

283

živjo...zdej se bo pa lotilo to slabo vreme user posted image tudi moj včerejšnji dan je minil brez prekrškov, malo grozdja, pa par mandarin in to je blo to...user posted image user posted image user posted image  ker je teden zdravja je naš zdravstveni dom pripravil predavanje o zdravi prehrani. najprej so nas stehtali s tisto tehtnico k ti izmeri body mass indeks,maščobe, mišice, vodo... no in na koncu sem bla fullll zadovoljna od marca lanskega leta sem shujšala 16 kg user posted image user posted image user posted image  skratka najboljše pa je blo to da bodo jenuarja organizirali delavnico, v kateri boš dobil osebnega trenerja, to bodo fizioterapevtke, ki te bodo naučile pravilno telovadit, napravil boš oseben načrt telovadbe, vkiljučena bvo telovadba - plavanje aerobika, fitnes no neki takega podrobnosti nam bodo povedali enkrat decempra ko pripravijo popoln načrt...skratka jst se nameravam udeležit te delavnice in kumej čakam user posted image  
no da se vrnem nazaj k naš temi user posted image
v 49 dneh sm izgubila 7kg user posted image user posted image user posted image  ful sem zadovoljna
danes pa meske, razmišljam da bi si naredila hrenovke po dolgem času, al pa sir ne vem še kaj bom...

no zadosti mojga nakladanja....kljub dežju vam želim en lep dan
pozdravček

clock-img

20.10.2006, 08:09

clock-img

njelci

pencil-img

283

še enkrat se oglašamuser posted image ...tiste k se sekirate da gre premalo dol, ni res tako, kar gre je super, jst sem prejšnjo rundo pri bombah šla dol v treh mesecih 7 kg, res se mogoče zdi malo, sam se je pa pol izkazalo da je zato bolj dogotrajno...ko sm prvič držala to dieto pred dvema letoma sem šla v treh mesecih 14kg dol, pa sm potem šla v enem letu vse  nazaj gor+ še kakšnega dodatnegauser posted image  zdej pa po dieti z bombami, pa sem izgubljenim 7 kg dodala v treh mesecih pavziranja še -2 kg, in zdej pri mačkah mi res gre malo hitreje dol, čeprav se bojim da se mi bo ustavilo, ma ni važno kot sem že rekla ne se sekirat kolko gre dol, glavno da gre dol,d a se teža obdrži, sekirale se bomo ko bo šlo gor namesto dol...zato le pogum
user posted image go  user posted image go user posted image  gouser posted image user posted image user posted image

clock-img

20.10.2006, 09:36

clock-img

barba

pencil-img

1746

ojla, jst sem še zmeri z vamiuser posted image user posted image user posted image

dons mam na jedilniku riž ... tud men kile stojijo na -4,7 kg, pa še na aerobiko hodim 2x na teden. mi je čist všeč tale dieta ... še mož se je navadil ločevat hranouser posted image

pridne ste!user posted image

LP, barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

20.10.2006, 10:53

clock-img

Jaz*

pencil-img

100

Halo!
V zadnjem času sem se tako navadla na lepo vreme in sonček, da mi ta dež kar nekako kvari razpoloženje.Ma bo že bolje.Za mano je 39 dan diete, tehtnica pa kaže -8,4kguser posted image . Z rezultatom sem super zadovolna, moram pa priznati, da sem precej zmanjšala tudi količino,ne samo sestavo obrokov.Zdej mi manka samo še malo več volje douser posted image ,ma kaj ko vedno najdem vsaj 1001 razlog, da mi ni treba migat.

Danes pa takole:

Z:jabolka
K:pašta z jurčki + solata
V:mal pašte + čokolada

LP iz deževne in turobne Primorske

clock-img

21.10.2006, 11:35

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

evo,malo pozno se javljam ,ampak bolje pozno kot nikoliuser posted image user posted image
Moje kile :vse skupaj mmi je šlo dol- 7 kg.Zadovoljivo,čeprav mi je nekaj časa  teža stala.
lp


_____________________________


clock-img

21.10.2006, 11:36

clock-img

klepetka

pencil-img

2268

joj pomota  pri napisanih kg. Pravilno je :izgubila sem -5 kg

_____________________________


clock-img

21.10.2006, 17:57

clock-img

njelci

pencil-img

283

dovolila sem si narediti eno majhno tabelco z našimi trenutnimi rezultati upam da nima nobena nič proti.???
IME                          CILJ             - kg 20.10.06         ŠE
cukerček                  5-10 kg                             
kati213                                               -7 kg
nemsis

clock-img

21.10.2006, 18:03

clock-img

njelci

pencil-img

283

dovolila sem si narediti eno majhno tabelco z našimi trenutnimi rezultati, upam da nima nobena nič proti. ???
IME                       CILJ                     -kg 20.10.06          ŠE
cukerček               5-10  kg
kati321                     ?    kg                      -7 kg               ?
nemsis                 10-15 kg                      -4 kg               6-11kg  
njelci                          13 kg                     -7 kg               6 kg
barba                         10 kg                     -4,7 kg            5,3 kg
jaz*                              ? kg                     -8,4 kg            ?
marusa05                   10 kg                     -5 kg               5 kg

še enkrat čestitke vsem za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image  se mi zdi da smo kar uspešne kaj pa vi pravite?le pogumno naprejuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem