cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MLEKO

clock-img

03.10.2005, 12:11

clock-img

natasaaa

pencil-img

5

Živjo:)
Moj mali Mark je začel odklanjati dojenje- star pa je 11 mesecev in zdaj mu pripravljam umetno mleko ker naj bi zjutraj pa zvečer spil po 2dcl mleka ampak mu okus umetnega mleka ni všeč in ga odklanja,..no popije en požirek in tu se konča.
Kake izkušnje imate VI in kaj ste naredile pri tem obdobju ko se je nehal dojit??
Hvala za odgovor:)

clock-img

03.10.2005, 12:23

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Jaz sem začela dodajati, ker nisem imela zadosti. Imeli smo Aptamil, ki ga je zavračala. Nato smo kupili Novolac, ki ji je všeč, in sedaj nič več ne menjavamo. Kar tega ji dajemo. Zadnjič sem ji posusila dati navadno kravje mleko, ki pa ga ni hotela piti. Tako da probaj kako drugo mleko kupit. Mogoče mu bo bolj všeč.

Lp

clock-img

03.10.2005, 12:57

clock-img

lex

pencil-img

6532

Midva se sicer šedojiva (beri carkljama) in sem mu hotela vsaj zvečer naredit kašico iz umetnega mleka pa ni šasn, da bi spoloh jedel kaj šele pil kaj drugega. Zdaj sem pa prešaltala na kravje 3,5 mleko, ker sem skor živce zgubla zravenuser posted image . Sva večerjala tud po eno uro - tak da je zaspal zraven.user posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem