cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MIRENA

clock-img

30.09.2005, 19:40

clock-img

giti1

pencil-img

54

Danes sem bila na poporodnem pregledu pa sva se z G pogovarjale o kontracepciji. Kontracepcijskih tablet nočem, pa mi je svetovala spiralo- Mireno.  Baje stane cca. 32.000 SIT. A ima katera izkušnje, je mogoče čez mejo cenejša?
Hvala. LP, giti1user posted image

clock-img

05.10.2005, 12:02

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Jaz imam Mireno cca 1 mesec - zaenkrat vse v redu, razen male krvavitve (par kapljic) še trajajo, kar je normalno do 6 mesecev po vstavitvi, ampak je dnevni vložek več kot dovolj. Skratka, mislim, da je bilo vredno dat 32000, konec koncev pa druga kontracepcija ni prišla v poštev zaradi dojenja in je bila to skoraj edina zanesljiva možnost. Kaj bolj konkretnega ti bo morala pa kaka z daljšim stažem uporabe povedat.

clock-img

06.10.2005, 10:01

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Halo!

jaz jo imam nekje ok 5 mesecev, sem zelo zadovoljna, sploh nimam menstruacije, razen morda malo, ko bi verjetno morala biti;
Mislim, da se splača dati toliko denarja, pa še 5 let si brez skrbi. je tako zanesljiva kot tablete.

lp

clock-img

07.10.2005, 08:46

clock-img

tinca35

pencil-img

96

mireno imam 3 leta.zelo zadovolna in nobenih težav.se spolača dat 32.000 sit.
LP.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem