cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MAČKE...74. dan (S;V)

clock-img

13.11.2006, 07:31

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro! danes pa jst odpiram temo, upam da jo ne tudi cukerček istočasnouser posted image
no danes je spet sadje...bo prav pašalo mal vitaminov, k sm tako prehlajena...

kako ste kaj martinovale?

clock-img

13.11.2006, 07:39

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla!

Se mi danes ni dalo odpirat teme....sem čakala nateuser posted image
JA, sadje ....fino, da izperem vikendove greheuser posted image  V soboto smo bili na eno otvoritvi, na kateri so bile same dobrote. Torej....greh na kvadrat. Včeraj smo pa šli na kosilo, ker sta moja starša imela roj. dan. In že tam se je začelo žretje. Popoldne pa samo nadaljevalo. Greh na kubik. Ma, bilo je pa fajn.
KAj posebno pa nisem martinovala. Razen, da sem včeraj poskusila eno trdo-gumijasto Martinovo gos.....me ni prepričala. JE bilo drugo boljše. Aja, sva pa šla z možekom v soboto na Rok*n*band......fuuuul dobr.  Res naredijo žur.

No, tkole mamouser posted image

lp

PS: Danes BAJE začnem laufat......sam se bojim, da bo tudi tokrat to samo nerealiziran pizkus rekreacijeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

13.11.2006, 07:40

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Dobro jutro!
Hvala bogu, da je danes sadni dan da se malo spucam. Sem sedaj cel vikend grešila, pa delala tudi tako, da danes komaj sedim. Upam da sem vnešene kalorije tudi pokurila. Martinovanje pri meni je pa zgledalo tako, da nisem spila niti kapljice alkohola, tudi gosi ali race nisem jedla, jedla pa sem mlince, sladko zelje in pečenega piščanca.

clock-img

13.11.2006, 07:45

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Dobro jutro!
Sem se že ustrašila, da sem samo jaz ta vikend grešila. Rahla tolažba da ne, bodo pa ta teden zato obroki manjši, danes pa tako ali tako samo sadje. Pravkar meljem mandarino.
Vnesene kalorije sem upam pokurila ko sem štrihala kot nora,
martinovanje pa je zgledalo tako, da alkohola nisem niti poizkusila, martinova gos ali raca je odletela, v ponvi pa je pristal piščanec, pa zelje in mlinci.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem