cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MAČKE...24.dan (V)

clock-img

24.09.2006, 11:08

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Lepo nedeljsko dobro jutro Mačke!

Kaj, a še vse spite? Pa tak lep sončen dan je danesuser posted image . Danes imamo pa vitaminčke na sto in en način. Moj današnji dan bo takle:
Z: ena banana in obvezna jutranja kavica
K: breskve
V: grozdje

Vmes pa še pade definitivno kaka kavicauser posted image  za potešitev lakote.

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

clock-img

24.09.2006, 11:49

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Dober dan Mačke!!!

No danes bo pa en kup vitaminčkov


Z:Nekatarina
K:Sadna solata
V:Grozdje ali pa nič


Lep dan še naprej in uživajte na sončku!!!

Mojca

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

24.09.2006, 12:51

clock-img

dory

pencil-img

8852

kot vsako nedeljo je tudi danasnje beljakovinsko kosilo za mano :)...sem pa pridna in ne gresim:)

clock-img

24.09.2006, 16:32

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

pri meni je že dva dni vse drugo kot dieta....

včeri smo šle punce po dolgem času ven (odkar mamo otroke) in smo si prvošle...kokice, pice,....

in tud danes je vse drugo kot vitaminski dan....jebi ga...nedelja je in grešim.....bom mela jutri sadnega....

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

clock-img

24.09.2006, 20:36

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Tudi jaz sem ta vikend zabluzila. Včeraj skleda radiča in zrezki z roštilja, zvečer pa jabolko, danes pa pečenka in radič, za večerjo pa 4 pečene paprike. Vsaj nekaj zelenjave je bilo in nič kaj drugačnih prekrškov. Kazensko imam tudi jaz jutri sadni dan. Lep večer.

clock-img

25.09.2006, 07:20

clock-img

katis

pencil-img

975

Moj vikend je pa bil sicer kolikor toliko po planu, le da je v soboto bil en kos hruha poleg planiranih špagetov user posted image  ampak to je še čist ok. Problem je bila nedelja!

Sem imela krst in seveda sem bila tam brezb zajtrka potem pa vino in pecivo. Itak, da brez podlage nisem mogla pit, nazdravit je bilo pa treba. user posted image  No pol sem mislila ok, moji grehi so mimo. Jok! Potem sva bila pa 'povabljena' na trgatev, in na koncu je bilo treba seveda malo prigriznit - in to so seveda domač kruh, pa domače klobase, pa domača salamca....pa pečen kostanj. Itak, da sem še dons čist mim. Ampak je kar je.

Se grem danes pokajat za grehe, bom šla mal na mašinco veslat!

clock-img

25.09.2006, 07:34

clock-img

facka

pencil-img

789

Dobro jutro, a danes pa jst odpiram shujševalno pisarno?user posted image
Se že veselim vseh možnih stvari, ki jih lahko danes jem

Z: dve nektarini
K: čevapčiči
V: je pa še predaleč ha ha

No, lep začetek dneva

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem