cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MAČKE...22.dan(Š)

clock-img

22.09.2006, 07:22

clock-img

katis

pencil-img

975

Živjo punce!

Moj B dan je bil katastrofa, kar se tiče pretiravanja. Sem morala peljat eno stranko na poslovno kosilo in sem seveda jedla. Sem hotla ribo, pa so mi dal mal krompirčka zraven in seveda sem piknila par komadov (samo ene petkarat sem v usta nesla)user posted image .
No pol sem pa šla domov in ker je moj dragi službo zamenjal, bo kosilo šele ob šestih. in seveda sem prej morala malo sira in salame (brez vsega ostalega prosim)user posted image  No pol je bil seveda puran v smetanovi omaki po planu ter ob desetih zvečer user posted image  še jogurt z lanom. Le kje sem imela glavo včeraj.

Kile - ja seveda, gor so šle. rezultat -1,2 user posted image  Saj bo šlo spet dol. Vem. Ne obupujem.

No danes bo škrob in zato -
Z: 2 jabolki
K: nekaj na hitro iz koruze in riža
V: krompir s korenčkom

Lep dan

njelci, a zdaj tebi na ZS pošiljamo ali kar tule objavljamo?

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.09.2006, 07:27

clock-img

njelci

pencil-img

283

no pa sta dve temi odprti...smo preveč pridne ane katis? ma rezltate lahko sporočate kar tu, kokr vam bolj paše, meni je vseeno...

clock-img

22.09.2006, 07:56

clock-img

KATI321

pencil-img

178

 
Po prekrških na sadni dan, ko sem morala skuhat prebranec in sem ga potem tudi jedla, sem imela včeraj sadni dan. Bila pa sem ''ful'' pridna, saj sem v celem dnevu pojedla 1 nektarino, 1 jabolko, 1 paradižnik ter 1/2 paprike. To dvoje nazadnje pa še zato, ker je mož ob devetih večer tako veselo mljaskal, da sem mu kradla zelenjavo s krožnika - ubogi vrag, tudi on bo moral na dijeto. Ima že kar konkreten zakonski žulj.
Zaradi včerajšnje pridnosti je danes zjutraj tehtnica kazala sicer 6 kg manj kot v začetku, vendar najverjetneje to ne bo ostalo.
Danes bo namreč za zajtrk sadne (jabolka so v predalu, pa tudi paradižnik še je), za kosilo pa bo pečen krompir in skleda radiča.

clock-img

22.09.2006, 09:52

clock-img

barba

pencil-img

1746

mi tale škatla neki zmrzava user posted image

no, pri meni kaže dons -2,6 user posted image . sem kar zadovoljna, če pomislim, da sem mal goljufala ker me je želodec matral.user posted image  zato pijem zjutraj najprej čaj.

dons je/bo tkole:
Z: čaj, jabolko
K: rižota z gobami, paradajzova solata
V: podkisan krompir

lp. barba

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

clock-img

22.09.2006, 13:53

clock-img

pokica_

pencil-img

3265

Pozdravljene hujšarce!

Moj današnji jedilnik pa je sledeči:
Z: ena banana
K: gobova juha, z krompirjem, korenčkom, lisičkami in ajdovo kašo....njama je blo dobrouser posted image
V: še ne vem...mogoče še malo gobove juhe, ko je pa tako dobra

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem