cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MAČKE...20.dan (V)

clock-img

20.09.2006, 07:16

clock-img

katis

pencil-img

975

Jutro!

Danes pa vitaminčki user posted image

Z: 2-3 mala jabolka
K: verjetno nekaj iz bučke
V: morda kar bo ostal od kosila al pa kak kompot

Še dobro,da je sonce sicer bi kar umrla od mraza user posted image , me skoz zebe. Pa še na antibiotikih sem user posted image . Ah moje večne težave z vodnim stanjem...

Ja mačkice - še to: smo že dvajseti dan! A veste kako daleč smo že? Še malo, pa bo že tretjina diete za nami!!!!

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

20.09.2006, 07:48

clock-img

njelci

pencil-img

283

dobro jutro...ja danes pa vitaminčki...
Z:kava
M: grozdje
K: kakšna zelenjava
V: sadje

clock-img

20.09.2006, 07:48

clock-img

tejč

pencil-img

1926

OJla,

Z: grozdje (poslušte, jaz se moram prav prisilit za sadni zajtrk. a je vam kul? JAz dostkrat kar spustim zajtrk, ker men tooook ni do sadja zjutraj...)
K: bučko mam za rezervo, če bo hudo, drugač pa hruško plus banano
V: nektarina, sadni sok

clock-img

20.09.2006, 07:53

clock-img

facka

pencil-img

789

Pa probaj recimo kakšne banane, se mi zdi, da se lažje jedo zjutraj kot jabolka
Moj današnji plan
Z: banane
M: suhe marelice
K: paradižnik+paprika solata
M: grozdje
V: mogoče spet solata

Lep vitaminski dan

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

clock-img

20.09.2006, 07:57

clock-img

njelci

pencil-img

283

tejč- jst sm mela iste probleme, ful mi je blo težko za zajtrk na tešče jest sadje, tako da sm se na začetku prav silila, pol pa sem se navadla...se mi pa zdi da ima sadje fulll pomembno vlogo, pa ne me vprašat zakaj je tako...v glavnem ko sm jst prvič držala to dieto in po koncu nism več jedla za zajtrk sadja mi je teža ful hitro poskočila gor, sm dobila takoj nazaj vse kg...zdej pa ko sm jo drugič z bombami držala sem se še pole vse tri mesece držala tega da sem za zajtrk jedla sadje in nism dobila niti kg nazaj...sicer ne vem če je to krivo sam pri mami je tudi blo tako da je jedla pole po dieti sadje in ni pridobivala teže nazaj....seveda pa je vse odvisno od posameznika in njegove prebave...
ne vem jst bi se poskusla mal prisilit s sadnim zajtrkom...

clock-img

20.09.2006, 09:52

clock-img

tejč

pencil-img

1926

Bljaaaaak, hehe.
 
Hvala za mnenja.

clock-img

20.09.2006, 11:15

clock-img

Anonimen

Ojla

Jaz sem še vedno z vami, čeprav se ne javim vsak dan.

Tejč tudi jaz imam težave s sadnjem na prazen želodec. Sem tudi jaz do sedaj večkrat preskočila zajtrk. Pa se pri kg ni kaj preveč pokazalo.

V bistvu sem ta vikend imela kar ene izpade, saj se je bilžala user posted image  in takrat mi noro paše sladko.

Drugače pa sem si danes zjutraj privoščila nekaj grozdja, pa plastenko sem si z vodo napolnila, saj bistveno premalo vode spije.

Kaj bom tekom dneva jedla, pa še ne vem. Verjetno kakšen kompot.

clock-img

20.09.2006, 12:18

clock-img

KATI321

pencil-img

178

Upam da bom imela sedaj več sreče ker sem pisala že 4x pa me nekaj povezava za.. pa ne gre in ne gre.
Po včerajšnjem fantastičnem ''štrudlu'' mi danes sadje ne gre ne vem kako, pa bom že pregurala. Do sedaj sem pojedla že banano in 2 nektarini, popoldne pa bom jabolka.

Zanima me če je dovoljeno na sadni dan jest zelenjavo (opažam da omenjate pečene bučke, zelenjavno juho ...) Bi potem lahko jedla špinačo kuhano na vodi?

Kar pa se tiče sadja za zajtrk sicer nimam problemov, ker sem že prej navadno okrog 9 podjedla kakšen sadež, je pa res da me po jabolkah boli želodec.

LP in uživajte v lepem sončnem dnevu.

clock-img

20.09.2006, 13:09

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Dober dan

Z : 2 nektarini
K : solata
V : solata



_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

20.09.2006, 19:07

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Kati123, lahko ješ zelenjavo namesto sadja, seveda mora biti nevtralna. Tudi meni bolj paše zelenjava, še posebno za kosilo in večerjo, da tako pojem nekaj toplega.

M1-grozdje
M2- jabolka
K-tenstana zelenjava+paradižnikova solata
M3-malo grozdja
V-tenstane bučke s korenčkom in brez solate


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem