cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

MAČKE.....23.dan (OH)

clock-img

23.09.2006, 08:43

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Dobro jutro

No danes sem pa prva in sicer bom jedla  

Z:Nič
K:Pizza
V:Čokolada

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

23.09.2006, 11:39

clock-img

bamby

pencil-img

4007





Jaz sem pa danes že čisto zabluzila. Za zajtrk sem namesto sadja za Timom jedla pašteto na kruhu, za nameček pa še nekaj čipsauser posted image  Se pa tolažim s tem, da pravi pregovor "Slab začetek, dober konec!"user posted image
Se pa sprašujem, kaj bo rekla tehtnica v petek.

Za kosilo se še nisem odločila, ali naj bodo spet makaroni, ali naj si spečem pico. Moški del bo jedel makarone z mesno omako.
Za večerjo pa naj bi si tokrat privoščila krof in jedilno čokolado. Mi pa danes gre slabo s pitjem vode. Komaj 2x3dcl sem jo šele spila. Dan je sicer še dokaj dolg, se pa bojim, da morda ne bo danes 2l ali še kaj več, kot ponavadi.

Ob vsem hujšanju pa za nameček gledam Jamieja Oliverja, kako kuha dobroteuser posted image user posted image user posted image .


clock-img

23.09.2006, 11:54

clock-img

Anonimen

ojla

z: nič
k: pizza
v: nekaj sladkega

clock-img

23.09.2006, 21:32

clock-img

BlankaT

pencil-img

511

Jaz pa sem včeraj imela OH, tako, da sem danes na Š

Z: kava in dve nektarine
K: solata in pečen krompir
V: nič, oz. šalca bele kave, se ji nisem mogla upreti user posted image



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem