cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lunice - 65. dan

clock-img

10.11.2005, 12:11

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojla, lepotice.
Kaj bomo danes?
Pašto? Jaaaaaaa! Z oljkami ali olivami? Kar vam je ljubše. Al pa s paradižnikovo omakco... al pa z bučkami... ali pa gobicami... kakorkoliže; ljubimo pašto, ne?!
Za večerjo bom pa palačinke z nutello in banano. MMMMM! Se mi že zdaj cedijo sline.

LP
mojca


_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.11.2005, 12:17

clock-img

Anonimen

Dobro si si tole začrtala, mojčka. user posted image

jaz sem še zjutraj mislila, da bom danes inela sadno zelenjavni dan, pa sem si že premislila, bodo čevapčiči. Imam popoldne govorilne v vrtcu, pa se moram malo podpreti, kdo ve, kaj bom tam poslušala.

clock-img

10.11.2005, 12:26

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojoj,
tudi mi jih imamo drugi teden.

Ej, babe, a za proslavitev naših lepih postavc gremo na koncert od Robbija?!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.11.2005, 12:36

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Robby??? kdaj kdaj in kjeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.11.2005, 12:44

clock-img

Anonimen

Katerega Robbyja? A Williamsa? Saj meni je faca, samo se mi ne da nikjer več gužvat. To je že za mano.
Jaz imam danes sadno-zelenjavni dan. Jedla nisem še nič, tudi pila ne, razen dve kavi. Me pa čaka na štedilniku kuhana špinačna juha s špargeljni namesto zakuhe. Super diši.

clock-img

10.11.2005, 12:47

clock-img

Anonimen

Mogoče te bodo pa na tisto pomično kamero postaili, Splišni, ko boš tako lepa, pa boš z vrha gledala, da se ti ne bo treba gužvat user posted image

Drugače pa je tudi meni Robbie ful faca.

clock-img

10.11.2005, 12:50

clock-img

Anonimen

Bolje, da me ne dajo na tisto kamero, ker to je na enem takem dolgem drogu, a ne? Po moje bi prvič, ko bi hoteli tisti drug pošteno kam zapeljati, kamera z mano vred lepo počasi pristajala med največjo gužvo. Vsaj zaenkrat še.user posted image

clock-img

10.11.2005, 13:12

clock-img

mojchka

pencil-img

300

19.7. Budimpešta
22.7. Milano
18.8. Dunaj

Zanj bi se gužvala še pa še... še raje pa bi se gužvala z njim, kje na samem...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.11.2005, 14:44

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hello, punce. Robbie: kje, kdajuser posted image samo kaj ko so karte ful drage, to ni za moje študentske žepe.

No, ravno sem pojedla eno superdobro pašto z gobicami, njami njami, pa solatko zraven. Zvečer še pa ne vem kaj bo. pomojem spet pašta, ker mi je vedno slabo po tortici, ne paše mi lsadko na prazen želodec.

nardila sem tudi album pred: po, me je brat zjutraj slikal, sam ne vem,če bi dala geslo, ker sem grooooooozno nefotogenična. grda sem ko pes na slikah.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

10.11.2005, 14:54

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ne se stavit v nič, punce.
Prav lepe smo!!!!!
Tako. In pika.

Ja, soncece, jaz sem že začela šparat. Odpovedala sem se novim lečam. Do prve plače bom pač očalarka, potem pa bo že...
A Robbiju se ne odpovem. On mi je usojen. Ko bo spoznal mene, bo zanj pozabljena vsa preteklost. Preselil se bo v Slovenijo in me na skrivaj malikoval. In cele dneve pretrpel, ker sem srečno poročena.
In ko bova oba stara in bom že vdova (ženske itak živimo več časa), bova živela, srečna v zreli ljubezni, nekje na skrivnem. Preživljala bova mirne dopoldneve, sedela na sončku pred hišo, brala ruemni tisk in se zabavala.
Popodne bova tuhtala, katero kombinacijo bova skuhala za večerjo, šla na dolg sprehod, po večerji gledala telenovele.... in se dolgočasila v tri krasne.

Evo, moj pisatljski tlanet še ni ugasnil.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.11.2005, 14:55

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Zamenjavanje črk pa tudi ne.

Kaj je to, lahko dobiš disleksijo na stara leta?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.11.2005, 15:08

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Mojchka, samo na stara leta bo robbie mel velik pivski trebuh, razžrto kožo in cirozo jeteruser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

10.11.2005, 15:20

clock-img

smrček

pencil-img

699

Hello šlankice

Pri nas je bila danes pizza z paradižnikovo omako iz konzerve in veliko veliko šampinjonov, njammm. Če le imam čas si naredim pizzo za kosilo.
Za večerjo bom pa verjetno kakšno pest keksov, tako kot sem pred 65-imi dnevi in malo več vsak dan večerjalauser posted image

Robbiuser posted image  joj, mojchika, veš kolk bi mogla spremenit v svojem življenju, čisto nov krog ljudi, pa obrekovanjeuser posted image ....
Ali ni boljše, da me tukaj preberemo kako si in kaj je pri tebi novega, kot pa da to piše v rumenem tiskuuser posted image user posted image

Sicer pa balzam za dušo je pa lahko že danes.



_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

10.11.2005, 15:41

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

smrček, čakamo še tvoj pred: po albumuser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem