cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune -day 30

  
clock-img

06.10.2005, 08:57

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Juhuhu,
pa smo ga, ta kruti vodni dan. user posted image
Kako ste spale? Ste kaj hrano sanjale?
Jaz sem imela v ustih ves čas ogaben okus in obložen jezik, zato sem si včeraj pogosto umivala zobe, danes zjutraj pa prav takoj, ko sem skočila iz postelje (ponavadi grem najprej lulat)
Pozajtrkovala sem eno hruško, zdaj bom kavico... in cel čas kujem načrte, kaj bom kuhala za kosilo. No, vem že, kaj bom - piščanca - ne vem pa, na kakšen način...
Ideje?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 09:18

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Aha, recept
(pa ravno sem kupila ingver!)
File s curryem in ingverjem
Sestavine: 60 dag piščančjega fileja, približno 4 cm ingverjeve korenine, 2 žlički karija, 1 dl jogurta, 1 čebula, zelenjavna jušna osnova, pol šopka peteršilja, olivno olje, sol.
Fileje oplaknemo, osušimo in solimo. Čebulo nasekljamo, ingver ostrgamo in naribamo.
Segrejemo nekaj žlic olja, ga potresemo s karijem in igverjem, čisto kratko popražimo ter dodamo meso in čebulo. Fileje dobro opečemo z obeh strani. Prilijemo dva decilitra jušne osnove, pokrijemo in na šibkem ognju dušimo 15-20 minut. Po potrebi vmes prilijemo še malo jušne osnove. Odstavimo, vmešamo jogurt, dosolimo in potresemo z nasekljanim peteršiljem


_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 09:26

clock-img

smrček

pencil-img

699

Jutroooo!
Bravo za nas, ki smo ga pregurale včeraj.
Ha, ha, men se je pa res sanjalo ponoči, da sem pojedla tisti košček piščanca, ki je včeraj mojemu ostal od večerje.
Danes bom verjetno kuhala goveje zrezke v omaki, zraven pa eno goro solate.

Piščanca lahko pripraviš kot: pečenega v pečici z kumino (pride malce sladek); po pariško; dunajsko; v smetanovi omaki (kose položi v pekač, nanje stisni česen, potresi z parmezanom in z zdrobljeno govejo kosko, vse skupaj zalij s sladko smetano, potem peci v pečici na 200 stopinj pribl. 3/4 ure); ocvrt piščanec s smetano (pripraviš enko kot dunajskega, le da jajcen dodaš nekaj žlic sladke smetane); polnjen piščanec..... da ne bom predlolgauser posted image .

Jaz si bom pa sedajle privoščila tako zelo pričakovano in zaželjeno kavo z mlekom. Saj danes lahko mleko, a ne?

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

06.10.2005, 09:28

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jutro user posted image

Jaz sem zjutraj dve (majhni) banani zmazala.
Sem bila lačna kot volk

Zdajle se kuha "golaž" raje goveji koščki v omaki, notri še nekaj zelenjave, pa bo...

Tudi jaz grem zdajle pit kavico, edini dan, ko si jo privoščim, ker mi je brez mleka zanič.

Včeraj po kakem mesecu, raje več, srečala enega kolega...

Je rekel  "VAU"  user posted image

clock-img

06.10.2005, 09:29

clock-img

mojchka

pencil-img

300

JAAAAAAAAAAAAA,
kava z mlekom!!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 09:29

clock-img

Anonimen

A ne, kako takile "VAU", dajo zaleta???  Bravo, punce.

clock-img

06.10.2005, 09:33

clock-img

Anonimen

Bravo še od mene.user posted image

clock-img

06.10.2005, 09:33

clock-img

smrček

pencil-img

699

Ojoj, Mojchka, se pozabila. Na proteinski dan ne smeš mešat meso in jajce, tako da takšno ali drugačno pohanje odpadeuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

06.10.2005, 09:40

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Hey, babike. Včeraj sem preživela brez večjih težav. Še ko je moj veselo jedel sendvič pred tv mi ni blo hudo, tak sem se psihično pripravilauser posted image . sem pa danes že eno nektarinco in nisem nič kaj lačna.

Danes bom verjetno trdo kuhana jajčka in špinačo, če se mi do kosila ne zlušta kaj drugega. Jaz mesa nimam preveč rada, tak da mi ni sile po njem, sem bolj krompirjevec.

No, pa še statistika:

mojchka: -6
srček: -5
eva1: -9
afnapika: -4
Baby Angel: -5
Bobek05: -6
smrček: -4,5

Jaz pa se do konca ne tehtam več, sem se tako odločila.

Punce, prvi mesec je za nami, prvi rezultati so tu in vse ste ful ful pohvaljene. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas!!!

Meni je moj že obljubu, da me po koncu diete pelje kupit nekaj nove garderobeuser posted image user posted image še za njega.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

06.10.2005, 10:37

clock-img

eva1

pencil-img

4835

O punce, pa smo preguraleuser posted image user posted image user posted image user posted image !

Ampak jst sem bla pol manj lačna, kt na sadni dan, se mi zdi, da ni blo nobene krize! Edino bila sem čist brez energije...tudi zjutraj nisem bila nč lačna, pojedla sem eno banana zaradi energije, zdej pa še kavo z mlekom spijem, pa bo!

Za kosilo sploh ne vem kaj bi jedla-nekaj mesenega bo-to sem 100%!

Kar se tiče pohanja-jst se zaradi tiste pol jajce pri pohanem zresku sploh nebi sekirala, sej tut testenine z jajcem jem, pa ni nobene panike! Nč kompicirat pa bo!


clock-img

06.10.2005, 13:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.10.2005, 17:13

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Eh Mateja ne sekiraj se-jutri lepo nadaljuj z nami in bo!

Ampak kok je pa luštno jest po 2 dneh-sem si za kosilo prvošla na žaru pečene piščančje zreske in pohanouser posted image cvetačo-vem, da ni blo lih dobro da jo poham, ampak je tko dobra...mnjami...pa sem se z njo nagradila po 2 dneh stradanjauser posted image user posted image user posted image !

Kaj bomo pa jutri jedle? jaz bom ričet, al pa matevž, odvisno kaj mi bo pasalo!
Za OH dan pa sem si že kupla eno malo Milko z keksi-pa jo bom pol pojedla, pol bo pa za drugič ostalo-vsaj upam! Ma mi že noro paše nekaj sladkega!


clock-img

06.10.2005, 17:19

clock-img

Anonimen

Eva, matevž ne vem, če je ravno dobra izbira.. Krompir pa fižol? ali eno ali drugo.

clock-img

06.10.2005, 17:19

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jaz pa mam po dveh dneh stradanja in današnji požrtiji za kosilo: 3 jajčka, cel paket špinače+2dcl juhe obupno drisko že od kosila. sploh se ne upam ganit od doma, ker sem skozi na wc-ju... a še ktero danes prebava muči??

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

06.10.2005, 17:21

clock-img

Anonimen

A res? Mene ni nikoli. Zato pa je menda tudi dobro, da na OH dan poješ rebro jedilne čokolade user posted image

clock-img

06.10.2005, 17:30

clock-img

Anonimen

Jaz pa že 2 dni user posted image user posted image user posted image user posted image  in obupujem nad sabo.......
Včeraj sem do kosila še nameravala imeti sadni dan... pa me je zgrivalo... šla sem v kitajsko.... sej sem pojedla lih 1/4 porcije (sej bi več pa nisem mogla), zvečer pa še cornfleks in kostanje....

Mah itak sem čist na tleh zadnje 3 dni. Zvija me za znoret, vse me boli, vse mi gre na živce, ... Najraj bi se vlegla pa zaspala za kakšen teden.....
Mah se vam jutri pridružim... spet.... kolkič že?user posted image user posted image

Eh......

clock-img

06.10.2005, 17:39

clock-img

Anonimen

Šestič.

clock-img

06.10.2005, 17:42

clock-img

Anonimen

Albinca a tlkič je že?user posted image  NO še sreča da mam tebe..-
Sicer se resno sprašujem zakaj sploh še vztrajam.user posted image user posted image user posted image
Očitno samo sebe mučim... haska pa itak ni nobengauser posted image user posted image user posted image

clock-img

06.10.2005, 17:43

clock-img

Anonimen

Mofgoče res vprašanje na mestu: zakaj sebe mučiš? Daj ti meni povej, koliko kil imaš, pa koliko si velika, ker po slikah sodeč, ti ne rabiš nobene diete.

clock-img

06.10.2005, 17:44

clock-img

mojchka

pencil-img

300

mmm,
kako je bil dober piščanc po zgornjem receptu (brez jogurta). Škoda, ker ga je bilo malo. Zraven sem še dušene bučke, s cvetačo in janežem. Pa prav silila sem se z juho na koncu.
Za večerjo bomo pa čevape in velikansko skledo radiča in rukole... vem, ni isto kot kosilo, a res redko jem isto za kosilo in večerjo... pa vseeno gre...
(aja, prej sem pa namesto sadja 2 polnozrnata piškota... greh??

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 17:44

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

joj, joj solatkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sicer pa ti itak lahko malo grešiš, ker menda maš ravno kakih 0,5 kg za shujšatuser posted image user posted image

kdaj se zdaj na kavi dobiva? lahko bi se itak vse mariborske lune dobile, da se malo vidimo. kaj pravite? povejte kdaj, jaz mam skoraj vedno časuser posted image

al bina, jaz vedno pojem čokolado na oh dan. jedilno gorenjkouser posted image taki dobroti se pa res ne odrecem. je pa res, da mam jaz že itak kr orng prebavouser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

06.10.2005, 17:45

clock-img

mojchka

pencil-img

300

motovilka,
če ne gre, pa ne gre, kaj češ... Mučit pa se res ne splača...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 17:46

clock-img

mojchka

pencil-img

300

aja, bolj redno prebavo pa sem tudi jaz imela danes... (ne ravno drisko, no)

_____________________________

LP
mojca

clock-img

06.10.2005, 17:48

clock-img

Anonimen

Eh Binca dolga štorija to o mojem hujšanju..... Iz 60 sem čist lepo spravila na 52.... pol sem se pa nazaj zredila za 2 kg... pa mi gre mal na živce pa se ju hočem znebit (no... hočem prit na 50).... sam očitno bo res boljš da neham s to dieto, ker sem bom kmalu prenažirala od same slabe volje.

Bom še mal premislila, pa vam sporočim kako in kaj sem domislilauser posted image

clock-img

06.10.2005, 17:49

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

zdaj me pa res zanima kakšna si, solatka. maš kake slikce svoje v albumu?? hitro daj geslo da te vidim. jaz mam, če ktero zanimam naj pove, nisem sramežljivauser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem