cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 71

clock-img

16.11.2005, 08:46

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

joj, kak gre čas... mene je že zdaj strah kak bo po dieti, sploh ker bo veseli december, pa božič.... najboljše, da si dam zadrgo pa ključ na usta našit user posted image user posted image user posted image , ker bi bilo res škoda, da mi ves ta trud gre po zlu...

al bina, kak gre kaj tebi, zdaj ko nimaš več diete? kak se prehranjuješ? jaz si moram nek plan za potem nardit, ker brez načrta ne bo nič od nič.

no, danes je beljakovinski dan. jaz še ne vem kaj bom jedla, ampak verjetno bomo s sošolkami šle v mehiško in bom solato s piščančjim mesom, ker je taaaaaaaaak dobra. zvečer pa verjetno kako solatko spet, pa kak kos meska, al pa mogoče hrenovko, ki se mi že 2 meseca lušta, pa si je nikoli ne nardim, bomo vidli.

bodite lepo, pri nas je soooooonček, jupiuser posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

16.11.2005, 08:53

clock-img

Anonimen

Ojla. Jaz imam škrob, jedla bom riž ali polento z omako. Včeraj sem jedla pečen mesni sir. Kar v redu. Imam pa dobrih minus 12 kil.
Al bina avztraja pri sadju do 12. ure in pri ločevanju hrane, ima pa probleme z idejami, kaj jesti.user posted image

clock-img

16.11.2005, 09:05

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jaz sem si enkrat taki fajni kitajski rižek nardila: kupla sem tisti mix za sladko-kislo kitajsko omako, pa kitajsko zelenjavo zmrznjeno, pa rižek brez soli na vodi kuhan (drugač je premočno), potem pa sem to fajn zmešala, pa je bilo za dol past dobro. polenta pa meni ni ravno pri srcu.

ja, mene je tudi strah, da bo idej manjkalo. verjetno si bom nabavla tisto knjigico naslednjih 90 dni, da si bom malo pomagala z njo. pa predlagam da imamo potem tu temo naslednjih 90, ker meni verjetno brez vas še do sem ne bi uspelo prit, mi ful pomaga vzpodbuda in občutek, da te nekdo podpira, tudi ko ti gre malo slabše


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

16.11.2005, 09:08

clock-img

Anonimen

Ja, se strinjam, da bi bilo dobro, da bi se po dieti še brale. To res vzpodbuja, že da napišeš, kaj si tisti dan jedel, ali še boš, pa se imaš nekako bolj pod kontrolo.

clock-img

16.11.2005, 10:01

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Pa gremo veselo naprej.
Danes aviacija s porom, to je meni zelo zelo dobro.
Pa tisto, kar je sončece predlagala, bom jutri, tisto omakico imam, z zelenjavo pa bom malo eksperimentirala, uporabila, kar pač imam doma.

Za naslednjih 90 dni pa je res dobra ideja.
V petek grem v knjižnico, upam, da tista knjižica ni sposojena.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

16.11.2005, 10:03

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Aja, Splišni, ma kaj je to mesni sir?
Nikoli slišala...user posted image

_____________________________

LP
mojca

clock-img

16.11.2005, 11:14

clock-img

smrček

pencil-img

699

Večeraj mi sadni dan ni najbolj poratal. Za večerjo sem rižev narastek pekla, pa se mi ga je takoooo zaluštal, da sem ga mogla malo probat.
Jaz sem za spremembo danes na vodi, ker je polna luna. Po takšnem enodnevnem posto se potem veliko bolje počutim in gre lažje naprej.
Jutri bom pa tudi jaz nekaj iz kitajske kuhinje, sem že pred časom kupila vloženo zelenjavo in tisto mešanico v vrečki. Mmmm, sem kar lačna postala.

Za naslednjih 90 dni bom tudi jaz potrebovala kakšno vzpodbudo. Po nasvetih moje prijateljice se res obrestuje tudi po koncu prvih 90 dni držat predpisanega jedilnika, ker je ona takrat največ shujšala. Obljubila mi je tudi knjigo Naslednjih 90 dni, da si naredim kopijo. Tako si bomo lahko malo med seboj ideje izmenjale.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

16.11.2005, 11:37

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

super, smrček, tak da če druge ne dobimo knjigice nas boš ti z idejami zalagalauser posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem