cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 47 ??

clock-img

23.10.2005, 14:12

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Saj je danes 47.dan, kajne?? No, za vas, zame pa 49-i. Jaz sem današnji S dan skombinirala kar z zelenjavo, čeprav sem malo grešila, ker sem za K jedla solato in (pohano!!) cvetačo user posted image .. za V pa še ne vem..

Kaj imate ostale lunce??? Verjetno škrob.. Jaz za škrob običajno jem riž z zelenjavo (mi krompir sploh ne diši.. user posted image )..

Zadnje dneve premalo pijem vode.. Se moram bolj potrudit..user posted image

clock-img

23.10.2005, 16:47

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Jaz sem danes krompir, pire...  pa ne z mlekom; vmes sem skuhala malo suhe jušne zelenjave

Pa dušene bučke in solato s krompirjem...   čisto preveč...

za večerjo najbrž nič, če pa bo, bo pa kostanj...



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

23.10.2005, 22:06

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ekola,
še sem tu ...
Jedla preveč, a v okviru diete; za kosilo pasulj, za večerjo pa zeljno solato s fižolom.
Ker pa je bil tak meglen dan, smo bili čisto povoženi in smo se morali prav prisiliti, da smo šli ven.
Upam, da bo takih letošnjo jesen in zimo čimmanj.
Pa zakaj se toliko pustimo vplivati vremenu?!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

23.10.2005, 22:33

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

jaz sem jedla krompir+solato

v bistvu sem skoraj cel dan prespala, ne vem kaj mi je bilo. zdaj pa ne vem kam naj se dam, ker se mi niti malo ne spi


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

23.10.2005, 22:34

clock-img

Anonimen

Pri nas pa je bil tak kraesn dan, da si jih lahko samo želimo. Pa že včerajšnji. Še sedajle je 13 stopinj.

clock-img

24.10.2005, 05:32

clock-img

Anonimen

In zdajle user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem