cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Lune - day 45

clock-img

21.10.2005, 08:50

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ojla Lunce,
bo šlo s sadjem? Bo bo!
Jaz sem pravkar eno jabolko... potem pa bom, kar pač je pri hiši...
Pa obvezno študent futer, in v sadni solati žlico lanenih  (dobro za prebavo) in sončničnih semen. Je dobru.

Ker pri nas zaradi enih zapletov še nismo zakurili, me zebe, ampak pravijo, da tako telo pokuri kakšno kalorijo več. Da se ogreje.
Ampak jaz bi vseeno raje, da bi bilo kako stopinjo topleje...

_____________________________

LP
mojca

clock-img

21.10.2005, 09:40

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Mene tudi zebe...  se mi ne da zakurit it...

Moram še v trgovino, nič od sadja doma
Zvečer gremo na večerjo...  pomoje da bom solato jedla zvečer (imamo obletnico valete)



_____________________________

Danes je prvi dan življenja, ki je še pred nami

clock-img

21.10.2005, 10:10

clock-img

eva1

pencil-img

4835

Joj punce jst sem čist zabluzilauser posted image user posted image user posted image user posted image ma sem jsezna sama nase....da bi pa kej nardila zarad tega pa neuser posted image user posted image user posted image ! Sploh nimam volje več...pa tko fajn mi je šlo...sploh ne vem, kdaj se mislm mal v roke vzet pa začet spet hujšatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ! Sploh ne vem, kdaj me je minilo vse skupajuser posted image user posted image
Naj me ena v rit nabrca-upam da bo zaleglo...pa da sa spet mal v roke vzamemuser posted image , pa da se vam spet pridružim!

clock-img

21.10.2005, 10:15

clock-img

Anonimen

Jaz te nabrcam, kadar želiš!!! Pa tako dobro ti je šlo. namesto da bi odšetavalae dneve do konca diete, pa tako sranje. Primi se v roke, ne zdaj počivat na lovorikah, delaj naprej, če hočeš do resničnega uspeha.

clock-img

21.10.2005, 11:28

clock-img

smrček

pencil-img

699

Eva1, naj ti povem tole za vzpodbudo. Men je tudi ene par dni nazaj čist volja padla in sem grešila po dolgem in počes. Pol sem pa vseeno stopla na vago, pa se nisem nič zredilauser posted image , tako dasedaj nadaljujem z hujšanjem.

Večkrat pokukaj sem gor na forum, morda ti to da dodatne motivacije.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

21.10.2005, 21:44

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Mamica,
kako je dolgčas tle na hujšanju...
Zmeraj manj nas je, pa še nič se ne javljate...
Kako je šel sadni dan?
Jaz sem imela eno malo krizico, pa sem preveč mandljev pojdela, a se zaradi tega nič ne sekiram.
Se pa ne morem odločiti, kaj bi ju3 za kosilo; meso ali ribe?

_____________________________

LP
mojca

clock-img

21.10.2005, 22:10

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

mojchka, boljše da ne veš, ZAKAJ se ne javljamo... (vsaj zase vem, pa Baby angel, pa soncece24 user posted image user posted image user posted image ).. No, pokorno javljam svoje današnje pregrehe (kot jih bosta verjetno kasneje BA in soncece user posted image ) - na Š dan sem jedla lignje, ker smo imele Štajerke srečanje, pa menda nisem mogla zraven solate žulit user posted image
Je blo vsaj vredno (in ful dobro), kajne BA in soncece??? user posted image user posted image user posted image

KG?? Ne vem.. 2 dni nazaj je blo vsega skupaj -6,5 glede na moje pregrehe bi si upala trdit da je šlo kaj nazaj gor, vendar se nisem vagala...

Eva, vse (ali pa skoraj vse) smo v istem zosu, kot bi mi rekli po domače user posted image Motivacija je ostala kar pri prejšnjem mescu (ni hotla z nami naprej user posted image ), zdaj ga pa malo serjemo (vsaj nekatere) user posted image

Ja, se bo treba v red vzet, pa še to slabo polovičko pregurat.. user posted image Al bina, jaz ti že cel teden rit nastavljam... user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.10.2005, 23:54

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ma, babe!!!!
Dajmo, no!!!
Smo dale že polovico skozi. To pa je nekaj.
Pustimo grehe preteklosti in pojdimo pogumno naprej.
Potem bomo ravno za novletne praznike oblekle kaj novega in sijale od zadovoljstva.

No, lahko noč, grem še kaj papirnatega prebrat oz. zaspat na kavč.

_____________________________

LP
mojca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem